Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Antibiyoks hakkında

Durum
    fendolus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Buraya bi bakar mısınız ?

Alıntı ereya45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimse bire bir kullanmamış ki burada net ve gerçek bir yanıta ulaşsak bence daha iyi olur belki kullanıp fayda görenler bu forumu bilmiyor kullanmıyor nasıl bilebiliriz ki
    Merhaba Ben 1. de koterle yaktırdım 1 hafta sonra yaktırdığım yerlerin etrafında ve baska bölgelerde atak yaptı yine çıktı. 2. operasyonuda yaptırdım şimdilik yok. Ama doktorun dediği sık sık görüşeceğiz galiba demesi üzerine bitkissel tedavi olarak bu rak-negacc yi buldum. Satın aldım Kullanmaya başladım. Umarım çıkmaz. Garanti olsun diye de Gümüş solisyon da aldım baska bi yerden 2 sni bir mutli olarak hem içiyor hemde bölgeye uyguluyorum. Erkeklerde yanlız test edilebilme imkanı yok biliyorsunuz. Ancak 3-4 ay sonra olumlu olumsuz sonuçları sizinle paylaşacağım. Satıcı Mehmet bey Lezyonların döküleceği konusunda Çok iddali 3 ayın sonunda dökülüyor diye iddaa ediyor. Umarım birdaha çıkmaz.

Durum
    fendolus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Evet Arkadaşlar ürünü kullanalı 3 ayı geçti ve sonuç olarak hiç bir faydasını göremedim. 15-16 gün içtim. 150-200ml sinide sprey olarak bölgeye uyguladım. Siğillerim ne döküldü nede küçüldü nede negatif oldu. Bundan dolayı Rak-negacc’nin bende işe yaramadığını net olarak söyleyebilirim. 1500tl birde para verdim. Yazık oldu parama. Sizde madur olmayın diye burada Paylaşıyorum. Başka Tedavi yöntemi araştıracağım artık.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı fendolus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet Arkadaşlar ürünü kullanalı 3 ayı geçti ve sonuç olarak hiç bir faydasını göremedim. 15-16 gün içtim. 150-200ml sinide sprey olarak bölgeye uyguladım. Siğillerim ne döküldü nede küçüldü nede negatif oldu. Bundan dolayı Rak-negacc’nin bende işe yaramadığını net olarak söyleyebilirim. 1500tl birde para verdim. Yazık oldu parama. Sizde madur olmayın diye burada Paylaşıyorum. Başka Tedavi yöntemi araştıracağım artık.
    Geçmiş olsun......
    Bu bilgiyi paylaştığınız için teşekkürler forumdakilere referans olur.

Durum
    fatih35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bu ürünü kullandım işe yaramadı. Satıcı 2.şişeyi almam gerektiğini söyledi. Hiçbir faydasını görmeyince o kadar para vermek istemedim. Benim yorumum hiçbir işe yaramıyor.