Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Antibiyoks hakkında

Durum
    Eichmann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Antibiyoks hakkında

Az sonra linkini paylaşacağım sitede bir bitkisel tedavi ve onun olumlu sonuçlarına dair yorumlar var. Gerçek olup olmadığını bilmiyorum. Bu bitki hangi bitki ne ilacı bi bilgisi veya fikri olan var mı ?

https://www.hpvturkiye.com/hpv-forum#comment-7235 Spam değil arkadaşlar korkmayın

Durum
    hpvvv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Buraya bi bakar mısınız ?

Böyle şeylere itimat etmeyiniz bu virüs sivilleriniz geçse bile vücuttan 2-3 yıl içinde atılıyor .

Durum
    networkingfan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Sanırım kısa bir süreliğine uygulanıyor bahsedilen tedavi. Birçok kişi iyi sonuç aldığından bahsetmiş.

Ancak bu tür şeyler ne yazık ki kendiniz denemeden güvenilmez oluyor. Bütçeniz iyiyse deneyin derim.

Nasıl kullanıldığı, bitkinin tam olarak ne olduğu vb. detayları ve sonuçları bizimle sonradan paylaşırsanız sevinirim.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı networkingfan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım kısa bir süreliğine uygulanıyor bahsedilen tedavi. Birçok kişi iyi sonuç aldığından bahsetmiş.

Ancak bu tür şeyler ne yazık ki kendiniz denemeden güvenilmez oluyor. Bütçeniz iyiyse deneyin derim.

Nasıl kullanıldığı, bitkinin tam olarak ne olduğu vb. detayları ve sonuçları bizimle sonradan paylaşırsanız sevinirim.
    Mehmet Özkan isminde birisiyle görüştüm az önce. Ürünün 20 yıldır satışta olduğunu iletti ve kendisinin kimya işleriyle uğraştığından bahsetti (kimyagerim gibi birşey demişti). Sitenin aslı antibiyoks.com.tr adresiymiş. Ürünün eski isimlerinden birisi hpvtherapy dedi (nasıl yazılıyor tam bilmiyorum), bitkisel ürünmüş.
    Şu anda RAK-NEGACC şeklinde satıştaymış (fiyatı 750 TL). 15 gün boyunca şurup gibi sabah akşam aç-tok fark etmeden kullanılıyormuş. Kendisi 15 gün yeterli diyor, ancak ikinci kez ihtiyaç olduğu durumlarla da karşılaşmış. Son olarak sitede aldığımız belgelere, ürün içeriğine bakabilirsiniz, kurumsal bir firmayız diyor.

Ekşi, linkedin vb. yerlerde şahıs ve ürün isimlerini aradım ama bir yere varamadım.

Bulabildiğim tek şey : https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/102700560

Sonuç olarak bir yan etkisi olmayacağını düşünüyorsanız, ürüne güveniyorsanız (hijyen, kalite vs gibi), bütçeniz de varsa neden olmasın? Paylaştığınız bağlantıda o kadar yorumu 2016'dan beri kendileri yazmış olamaz diye düşünüyorum. İnsanlar akşama kadar egsoz dumanına maruz kalan o yeşillikleri, meyveleri vs alıyor yolda.

Yine de bilen, deneyen, firma ya da şahıs hakkında fikri olan birileri çıkar ve bizi aydınlatır umarım.

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Hpv olduğum yıllarda araştırmıştım hpvtherapy ismini duyunca hemen hatırladım. Her koyun kendi bacağından asılır isteyen alır dener ama benim bildiğim kadarıyla bu arkadaşlar büyük dolandırıcı ağır bir itham olucak belki ama öyle ne yazıkki. 15 günde hpv yi geçirse mucize olurdu heryerde yok satardı. Yapılan yorumlarında çoğuda kendilerinin yaptıkları insanları kandırmak için yapılan yorumlar. 750 tl ona verceğinize ahcc alın yada iyi bir doktora muayne parası olarak verin.

Durum
    Tecrübeli Üye

@darkFTH

"benim bildiğim kadarıyla bu arkadaşlar büyük dolandırıcı"

Bu bilgiyi nereden edindiğinizi paylaşır mısınız?

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Deneyen bir kaç kişiyle konuşmuştum daha önce hepsinin söylediği tek şey koca bir yalan olduğu ayrıca sitelerinde yazılan yazıyı iyi okuyun. “ Normal siğil olmadığı için Yakmayla, Dondurmayla, Lazerle, Asit içerikli damlalar ve krem ile geçmez.” Böyle bir yazı yazan kişi net dolandırıcıdır tıbben bu siğil koterle yada dondurmayla gayet geçen birşey burada yapılmak istenen insanları paniğe getirip hemen sipariş vermelerini sağlamak. Örnek görmek istersenizde kendimi verebilirim koterle gayette negatif oldum yaklaşık 2 senedirde tek bir siğil çıkartmadım.

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bende sitelerine baktım sizin yazınızı okuyunca. Olumlu yorumlarin dışında diğer yorumlar hep merak soruları nasil iyi geliyor mu vs. Numarayı da ekledim açıkçası watsap durumu olsun fotoğrafı olsun hic güvenilir gelmedi.
    Hani bi ürünün satısı daha ciddi olabilirdi bilemem tabi bana uygun gelemediği için fikrimi yazmak istedim

Durum
    Deryaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Bu ürünü kullanan var mı aranızda deneyen vs. ya da kullanan kişilerle konustunuz mu arkadaşlar. Siteyi okudum o kadar yorumu adam kendisi nasıl yazacak 2015 yılından beri. Ve bu adam dolandırıcı ise neden hala sitesi kapatılmıyor. Sattığı ürünü hala nasıl satabilir ya da bi zararı olmadı bu zamana kadar insanlara. Olsa bile bu adam kesinlikle tutuklanırdı ya da dava acılırdı. Kullanan birileri varsa bilgilendirsin lütfen. Faydasını zararını gören birileri varsa yazarsa mutlu olurum

Durum
    ereya45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Deryaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ürünü kullanan var mı aranızda deneyen vs. ya da kullanan kişilerle konustunuz mu arkadaşlar. Siteyi okudum o kadar yorumu adam kendisi nasıl yazacak 2015 yılından beri. Ve bu adam dolandırıcı ise neden hala sitesi kapatılmıyor. Sattığı ürünü hala nasıl satabilir ya da bi zararı olmadı bu zamana kadar insanlara. Olsa bile bu adam kesinlikle tutuklanırdı ya da dava acılırdı. Kullanan birileri varsa bilgilendirsin lütfen. Faydasını zararını gören birileri varsa yazarsa mutlu olurum
    Kimse bire bir kullanmamış ki burada net ve gerçek bir yanıta ulaşsak bence daha iyi olur belki kullanıp fayda görenler bu forumu bilmiyor kullanmıyor nasıl bilebiliriz ki