Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Kdemli ye
    yelik tarihi
    25.Austos.2020
    Tecrbe Puan
    1

Buraya bi bakar msnz ?

Az sonra linkini paylaacam sitede bir bitkisel tedavi ve onun olumlu sonularna dair yorumlar var. Gerek olup olmadn bilmiyorum. Bu bitki hangi bitki ne ilac bi bilgisi veya fikri olan var m ?

https://www.hpvturkiye.com/hpv-forum#comment-7235 Spam deil arkadalar korkmayn

Kdemli ye
    yelik tarihi
    12.Aralk.2019
    Tecrbe Puan
    2

Cevap: Buraya bi bakar msnz ?

Byle eylere itimat etmeyiniz bu virs sivilleriniz gese bile vcuttan 2-3 yl iinde atlyor .

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    22.Temmuz.2020
    Tecrbe Puan
    1

Sanrm ksa bir sreliine uygulanyor bahsedilen tedavi. Birok kii iyi sonu aldndan bahsetmi.

Ancak bu tr eyler ne yazk ki kendiniz denemeden gvenilmez oluyor. Bteniz iyiyse deneyin derim.

Nasl kullanld, bitkinin tam olarak ne olduu vb. detaylar ve sonular bizimle sonradan paylarsanz sevinirim.

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    22.Temmuz.2020
    Tecrbe Puan
    1

Alnt networkingfan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Sanrm ksa bir sreliine uygulanyor bahsedilen tedavi. Birok kii iyi sonu aldndan bahsetmi.

Ancak bu tr eyler ne yazk ki kendiniz denemeden gvenilmez oluyor. Bteniz iyiyse deneyin derim.

Nasl kullanld, bitkinin tam olarak ne olduu vb. detaylar ve sonular bizimle sonradan paylarsanz sevinirim.
    Mehmet zkan isminde birisiyle grtm az nce. rnn 20 yldr satta olduunu iletti ve kendisinin kimya ileriyle uratndan bahsetti (kimyagerim gibi birey demiti). Sitenin asl antibiyoks.com.tr adresiymi. rnn eski isimlerinden birisi hpvtherapy dedi (nasl yazlyor tam bilmiyorum), bitkisel rnm.
    u anda RAK-NEGACC eklinde sattaym (fiyat 750 TL). 15 gn boyunca urup gibi sabah akam a-tok fark etmeden kullanlyormu. Kendisi 15 gn yeterli diyor, ancak ikinci kez ihtiya olduu durumlarla da karlam. Son olarak sitede aldmz belgelere, rn ieriine bakabilirsiniz, kurumsal bir firmayz diyor.

Eki, linkedin vb. yerlerde ahs ve rn isimlerini aradm ama bir yere varamadm.

Bulabildiim tek ey : https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/102700560

Sonu olarak bir yan etkisi olmayacan dnyorsanz, rne gveniyorsanz (hijyen, kalite vs gibi), bteniz de varsa neden olmasn? Paylatnz balantda o kadar yorumu 2016'dan beri kendileri yazm olamaz diye dnyorum. nsanlar akama kadar egsoz dumanna maruz kalan o yeillikleri, meyveleri vs alyor yolda.

Yine de bilen, deneyen, firma ya da ahs hakknda fikri olan birileri kar ve bizi aydnlatr umarm.

zel ye
    yelik tarihi
    28.Nisan.2018
    Tecrbe Puan
    4

Hpv olduum yllarda aratrmtm hpvtherapy ismini duyunca hemen hatrladm. Her koyun kendi bacandan aslr isteyen alr dener ama benim bildiim kadaryla bu arkadalar byk dolandrc ar bir itham olucak belki ama yle ne yazkki. 15 gnde hpv yi geirse mucize olurdu heryerde yok satard. Yaplan yorumlarnda ouda kendilerinin yaptklar insanlar kandrmak iin yaplan yorumlar. 750 tl ona verceinize ahcc aln yada iyi bir doktora muayne paras olarak verin.

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    22.Temmuz.2020
    Tecrbe Puan
    1

@darkFTH

"benim bildiim kadaryla bu arkadalar byk dolandrc"

Bu bilgiyi nereden edindiinizi paylar msnz?

zel ye
    yelik tarihi
    28.Nisan.2018
    Tecrbe Puan
    4

Deneyen bir ka kiiyle konumutum daha nce hepsinin syledii tek ey koca bir yalan olduu ayrca sitelerinde yazlan yazy iyi okuyun. Normal siil olmad iin Yakmayla, Dondurmayla, Lazerle, Asit ierikli damlalar ve krem ile gemez. Byle bir yaz yazan kii net dolandrcdr tbben bu siil koterle yada dondurmayla gayet geen birey burada yaplmak istenen insanlar panie getirip hemen sipari vermelerini salamak. rnek grmek istersenizde kendimi verebilirim koterle gayette negatif oldum yaklak 2 senedirde tek bir siil kartmadm.

zel ye
    yelik tarihi
    06.Nisan.2020
    Tecrbe Puan
    2

Bende sitelerine baktm sizin yaznz okuyunca. Olumlu yorumlarin dnda dier yorumlar hep merak sorular nasil iyi geliyor mu vs. Numaray da ekledim akas watsap durumu olsun fotoraf olsun hic gvenilir gelmedi.
    Hani bi rnn sats daha ciddi olabilirdi bilemem tabi bana uygun gelemedii iin fikrimi yazmak istedim

Kdemli ye
    yelik tarihi
    02.Kasm.2020
    Tecrbe Puan
    1

Bu rn kullanan var m aranzda deneyen vs. ya da kullanan kiilerle konustunuz mu arkadalar. Siteyi okudum o kadar yorumu adam kendisi nasl yazacak 2015 ylndan beri. Ve bu adam dolandrc ise neden hala sitesi kapatlmyor. Satt rn hala nasl satabilir ya da bi zarar olmad bu zamana kadar insanlara. Olsa bile bu adam kesinlikle tutuklanrd ya da dava aclrd. Kullanan birileri varsa bilgilendirsin ltfen. Faydasn zararn gren birileri varsa yazarsa mutlu olurum

Kdemli ye
    yelik tarihi
    02.Ocak.2021
    Tecrbe Puan
    1

Alnt Deryaa Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bu rn kullanan var m aranzda deneyen vs. ya da kullanan kiilerle konustunuz mu arkadalar. Siteyi okudum o kadar yorumu adam kendisi nasl yazacak 2015 ylndan beri. Ve bu adam dolandrc ise neden hala sitesi kapatlmyor. Satt rn hala nasl satabilir ya da bi zarar olmad bu zamana kadar insanlara. Olsa bile bu adam kesinlikle tutuklanrd ya da dava aclrd. Kullanan birileri varsa bilgilendirsin ltfen. Faydasn zararn gren birileri varsa yazarsa mutlu olurum
    Kimse bire bir kullanmam ki burada net ve gerek bir yanta ulasak bence daha iyi olur belki kullanp fayda grenler bu forumu bilmiyor kullanmyor nasl bilebiliriz ki