Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Doktorlar neden hiç ilgilenmiyor?

Durum
    Mavimelodi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Doktorlar neden hiç ilgilenmiyor?

Bu yeni bir hastalık gibi gözüküyor fakat doktorların bir çoğu bilgi sahibi değil ben devlet hastanesinde çok kaşintımın olduğu bir gün gitmiştim aa öylemiymiş diye soran doktor vardı çünkü okumuyorlar ilgilenmiyorlar, yada gözüyle bakıp ben birşey göremedim diyende olabiliyor bu hastalikda zaman çok önemli, vakit kaybetmeden işin ehli birine görünmek her zaman ilk tercihiniz olsun,nacizane ..

Durum
    Random Guy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Mavimelodi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yeni bir hastalık gibi gözüküyor fakat doktorların bir çoğu bilgi sahibi değil ben devlet hastanesinde çok kaşintımın olduğu bir gün gitmiştim aa öylemiymiş diye soran doktor vardı çünkü okumuyorlar ilgilenmiyorlar, yada gözüyle bakıp ben birşey göremedim diyende olabiliyor bu hastalikda zaman çok önemli, vakit kaybetmeden işin ehli birine görünmek her zaman ilk tercihiniz olsun,nacizane ..

Teşekkürler. Sadece devlet Hastanelerinde değil özel hastanelerde de ciddiye alınmıyor. Bilmiyorum bendeki türü tehlikeli görmedikleri için mi böyle yapıyorlar ama bu konuda bilgi sahibi bir doktor bulmam şart. Zira 2 yılı geçti ve tam anlamıyla kurtulamadım bu siğillerden.

Durum
    Mavimelodi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Rica ederim geçmiş olsun aynen öyle ,umarım ankarada yada istanbulda iyi bir doktorla yolunuza devam edersiniz ve en kısa sürede daha iyi hissedersiniz,ahcc icin ,kefir için,badem bezelye tüketin spor yapin uyku düzeninize dikkat edin ,ve çokça sevin kolay gelsin