Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sarımsı-yeşilimsi bir akıntı için önerisi olanlar

Durum
    Zuzu6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Sarımsı-yeşilimsi bir akıntı için önerisi olanlar

Arkadaşlar merhaba ben hpvyi vücudumdan atmış biri olaraktan uzun süre sonra yazıyorum tip 6-51 vardı. Çok şükür 6 aylık bir ahcc kullanımı sonrasında negatife döndüm fakat akıntım hiç bitmiyor bu ara bir yanma da eklenmiş durumda probiyotik tarzı veya doğal yollarla akıntıdan kurtulmuş arkadaşlarım varsa önerisini alabilir miyim?

Durum
    çalıkuşu26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Sarımsı-yeşilimsi bir akıntı için önerisi olanlar

Enfeksiyon olmuş olabilir doktora görünmeniz daha doğru. Ben ilaç kullanmıştım o şekilde geçti. Öneri vermek doğru olmaz

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Doğal yollarla akinti geçmiyor mutlaka doktora git bana antibiyotik vermişti akinti durdu fakat ağrı acı yanma devam ediyor

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Zuzu6 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba ben hpvyi vücudumdan atmış biri olaraktan uzun süre sonra yazıyorum tip 6-51 vardı. Çok şükür 6 aylık bir ahcc kullanımı sonrasında negatife döndüm fakat akıntım hiç bitmiyor bu ara bir yanma da eklenmiş durumda probiyotik tarzı veya doğal yollarla akıntıdan kurtulmuş arkadaşlarım varsa önerisini alabilir miyim?
    Vajen kültürü yaptırın patojene göre antibiyotik kullanmanız daha mantıklı yeşil akıntı olması üroplazma mikoplazma ve clamidya gonore bu gibi patojenlerın varlıgını gözterebılır

Durum
    Bahar16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

2 gün önce gelişimde femoflor yaptırdım sonuçlar çıktı ve ureaplasma spp ve gardnerella vajinalis cıktı.ureaplasma daha az gardnrelle.bi de lactobacillus hepsinden cok fazla %67 oranında napmak lazım

Durum
    Özel Üye

Alıntı Bahar16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 gün önce gelişimde femoflor yaptırdım sonuçlar çıktı ve ureaplasma spp ve gardnerella vajinalis cıktı.ureaplasma daha az gardnrelle.bi de lactobacillus hepsinden cok fazla %67 oranında napmak lazım
    Sizi gelişime yönlendırmiştim bakterıniz bulundu cinsel yolla bulaşan bir bakterıdır dısarda normal yolla bulaşan bir bakterı degıldır üroplazma kültürü yaptırın kültürde yakalamaya çalısın kültürde üreme olmaz ise eger tedradoks ve azitro kullanın yanınaza amikozit yada iesef iğne ekleyın mutlaka

Durum
    Özel Üye

Alıntı Bahar16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gardnelle cok sıkıntılı bir bakterı degıl

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bende bu testi yaptirdim ve hangi doktora gitsem buna gerek yoktu diyor bunlar ticari raporlar diyorlar senin uroplasma 10 uzeri kac yaziyor.? Normalde bu testler dışında uroplazma cogu kadinda oluyor ve tupleri vs tikiyormus tedavisi ise cok kolay ve ongoruyle yapilir diyorlar benimde sikayetlerim var fakat doktorların gorusleri bu sekilde.
    Lactobasil yuksek cikmasi cok iyi cunku bu florani gosteriyor bu iyi turde olan bakteri.diğerlerinden farkli. Sen kesinlikle bi doktora git sikayetin devam ediyorsa gecmis olsun

Durum
    Özel Üye

Üroplazma tüpleri tıkar tedavi gerektırır kesınlıkle vajende olmaması gereken bir bakterıdir egerkı kadının vajenınde bulunsa erkeklerın vay halını bızı öldürü akıntısı dahı yeşile dönüktür sefffaf beyaz degıldır

Durum
    Bahar16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı mert2036 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üroplazma tüpleri tıkar tedavi gerektırır kesınlıkle vajende olmaması gereken bir bakterıdir egerkı kadının vajenınde bulunsa erkeklerın vay halını bızı öldürü akıntısı dahı yeşile dönüktür sefffaf beyaz degıldır
    Ureaplasma cok etkili değilmiş dediler tek başına degil başka bi bakteriyle etkileşime giriyormus.ureaplasma cok az gözüküyor seviyesi uzunlugu eşimle tedavi oluruz artık da ben hamileyim işte açıkçası bu bakteriler düşük tetikler mi diye düşünüyorum şuan bi şey içemiyorum