Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv ile yeni tanıştım

Durum
    roselainda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hpv ile yeni tanıştım

Arkadaşlar ben hpv ile yeni tanıştım 2 ay oldu ilk Başta bir bölgede minik minik bir sürü çıktı yakma operasyonu geçirdim şimdi ise 6-7 tane minik sivilin var ahcc, folik asit, c vit ve immuneks plus kullanıyorum. Psikolojimi güçlü tutmakta çok zorlanıyorum, her gün ağlıyorum moralim çok bozuk oluyor. Tedavinin getirisini ne zaman görebilirim ve psikolojimi güçlü tutmak için ne yapmalıyım? Bana destek olmak ya da tavsiye vermek isterseniz çok mutlu olurum çünkü kendimi çok kötü bi durumda hissediyorum

Durum
    cgdmsrgll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Hpv ile yeni tanıştım

Siğillerini yaktirmissin ve bagisikligini gucelndirmek icin deneyebilecegin her seyi yapmissin. Ben sadece beslenmeme dikkat ediyorum. Aldara kullanmistim bolgedeki viral yuku azaltiyomus 2 aydir sigil cikmiyo bende. Sende de ciksa bile bu dikkate gore cok çıkacagini sanmam. Hpv ile yeni tanistiginda herkeste bu moral bozuklugu oluyo ama alisiyo insan agrisi sizisi olmayinca tedavini uygulamaya basladikca normale donuyosun. Burada negatif olan cok kisi var 1 2 yilda sen de moralini bozma o gunu bekleyelim sadece. Yalniz değilsin [/QUOTE=roselainda;28419]Arkadaşlar ben hpv ile yeni tanıştım 2 ay oldu ilk Başta bir bölgede minik minik bir sürü çıktı yakma operasyonu geçirdim şimdi ise 6-7 tane minik sivilin var ahcc, folik asit, c vit ve immuneks plus kullanıyorum. Psikolojimi güçlü tutmakta çok zorlanıyorum, her gün ağlıyorum moralim çok bozuk oluyor. Tedavinin getirisini ne zaman görebilirim ve psikolojimi güçlü tutmak için ne yapmalıyım? Bana destek olmak ya da tavsiye vermek isterseniz çok mutlu olurum çünkü kendimi çok kötü bi durumda hissediyorum[/QUOTE]

Durum
    hpvvv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

öncelikle geçmiş olsun , size tavsiyelerim : ahcc temin etmeye çalışın ,ımutor kompleks vitamin alın , propolis kullanın , toz propolisde var aktarlarda yoğurtla karıştırıp sabahları düzenli yiyin yarım çay kaşığı, yeşil çay için günde 2 bardak , 1 bardakta ekinezya çayı için düzenli olarak , kefir günde 2-3 bardak için hatta içine yarım kaşık çörek otu karıştırıp için ,çiğ badem ve fındık yiyin, sabahları ılık suyun içine yarım limon sıkın, en önemlisi siğille durmayın siğille durursanız bunları yapsanız bile boş malesef böyle bir illet , bir şekilde siğilleri yok ettirin ben lazerle yakmayı öneriyorum . Temiz tutarsanız ve bu dediklerimi düzenli yaparsanız negatif olmama ihtimaliniz YOK !!! tabi ki sigara ve alkol kesinlikle olmasın !!!! Aşı da muhakkak olun

Durum
    çalıkuşu26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Merhaba öncelikle geçmiş olsun. Bu bir süreç ve bunu atlatacağız ilk öğrendiğimiz zaman moral olarak bozulma olabiliyor ama bunu öğrenmiş olduğunuzu ve vücudunuzdan atmak için çaba gosterme fırsatınız olduğu için şanslısınız bu açıdan bakin. Önemli olan sigara ve alkolden uzak durmak. Bol yeşillik sebze meyve tüketmek yeşil çay badem yer fıstığı tüketmek. Ama şu konuda uyarmak istiyorum. Hem ahcc hem folik asit içmeyin. Zaten ahcc tek başına bile yeterli fazla takviye alımı vücuda zarar veriyor. Bünyemiz bu durumu ters algılayıp bu sefer vücuda saldırıyor bu da ciddi bir sıkıntı olur.
    Yeterli düzeyde tüketim yapmaya dikkat edin

Durum
    Bahtsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ne zaman çıktı peki ilk sigil iniz şüpheli ilişkiden sonra yani ben bana bulaştığına da inanıyorum henüz sigil im yok ama ilişki yeni şuna da inanıyorum ama bulaşmış olsa da ben yeneceğim sizde öyle düşünün

Bu Konu için Etiketler