Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv ve flört

Durum
    gulumseyecegizyeniden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hpv ve flört

Herkese merhabalar..
    bu umutsuz bir yakarış değil sadece merak
    Hpv olduğumu öğrendiğim zamandan beri kimseyle flört edemiyorum. Çevremdeki herkesi uzaklaştırıyorum kendimden. Biliyorum bu doğru değil, cinsel bir şeyler yaşamadığım sürece bilmelerine gerek de yok.. ama bi kıpırdanma belirtisi gördüğüm an o kişiye duvar örüyorum.. buluşmuyorum. iletişimi minimum tutuyorum.
    Ki ben, flört kadın.. aşktan, sevgiden beslenen enerjisini bununla toplayan biriydim. Bu hastalığı kaptığıma emin olduğum kişi uzun süredir hayatımdaydı ve her buluştuğumuzda cinsel hastalıklar üzerine konuşurduk. Uzun uzun.. aşılarım var ve çok dikkat ediyorum diye sürekli yatıştırırdı beni ben de inanırdım.. hep şaşırırdım, bir erkek bu kadar düşünceli olamaz diye!!! belki de ondan bu güvensizliğim artık. Eminim her şey düzeldiğinde yine eskisi gibi (güven olayını oturtarak) olacağım..

Durum
    melisa007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Hpv ve flört

Merhaba. Maalesef aynı durum bende de söz konusu. Negatif sonucu almama rağmen hala devam ediyor
    Neredeyse 1 senedir bir erkekle iletişimim sıfıra yakın desem yeridir. Onlardan korkmaya ve çekinmeye başladım. Kendimi uzak tutuyorum. İçimden de gelmiyor, ben de eskiden flört kadındım denebilir...
    Psikolojik bir süreçtir umarım. Normale dönmeyi sabırsızlıkla bekliyorum...

Durum
    wisdom122 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı melisa007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Maalesef aynı durum bende de söz konusu. Negatif sonucu almama rağmen hala devam ediyor
    Neredeyse 1 senedir bir erkekle iletişimim sıfıra yakın desem yeridir. Onlardan korkmaya ve çekinmeye başladım. Kendimi uzak tutuyorum. İçimden de gelmiyor, ben de eskiden flört kadındım denebilir...
    Psikolojik bir süreçtir umarım. Normale dönmeyi sabırsızlıkla bekliyorum...
    inanın tek hedefim eğer hpv isem o zorlu süreci atlatıp negatif olup normal paranoyaksız hayatıma geri dönmek umarım bu virüsü atarım bir şekilde ve tekrar bir yerde karşıma tekrar çıkmaz sevgili flört evlilik hiç umrumda değil artık buz gibi soğudum tek düşündüğüm şey sağlığım ve ailem keşke bir şeylerden pişman olmasaydım da bunları düşünmek zorunda kalmasaydım ama olan oluyor malesef. dua edin yarın muayene olucam yüzde 90 eminim onların siğil olduguna ama geçen haftalarda yaşadığım ped alerjisinden kaynaklı lezyon olusma ihtimali umuduyla ayakta duruyorum şu an çok düşük ihtimal de olsa

Durum
    Yeni Üye

Alıntı wisdom122 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inanın tek hedefim eğer hpv isem o zorlu süreci atlatıp negatif olup normal paranoyaksız hayatıma geri dönmek umarım bu virüsü atarım bir şekilde ve tekrar bir yerde karşıma tekrar çıkmaz sevgili flört evlilik hiç umrumda değil artık buz gibi soğudum tek düşündüğüm şey sağlığım ve ailem keşke bir şeylerden pişman olmasaydım da bunları düşünmek zorunda kalmasaydım ama olan oluyor malesef. dua edin yarın muayene olucam yüzde 90 eminim onların siğil olduguna ama geçen haftalarda yaşadığım ped alerjisinden kaynaklı lezyon olusma ihtimali umuduyla ayakta duruyorum şu an çok düşük ihtimal de olsa
    Wisdom şu anki paniğini çok iyi anlıyorum. Sakin kalmaya çalış, lezyon olsa dahi herkes negatif oluyor zaten bir şekilde. Bunu evliliğinden de kapabilirdin, herhangi birinden de. (Bunu söylüyorum ama kendim inanıyor muyum meçhul de...) Pek de elimizde olmayan bu hastalık için kendimizi yiyip bitirmeyelim. Geçici bir süreç.
    Bugün muayene oldun mu? Ne dedi doktor?

Durum
    wisdom122 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı melisa007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Wisdom şu anki paniğini çok iyi anlıyorum. Sakin kalmaya çalış, lezyon olsa dahi herkes negatif oluyor zaten bir şekilde. Bunu evliliğinden de kapabilirdin, herhangi birinden de. (Bunu söylüyorum ama kendim inanıyor muyum meçhul de...) Pek de elimizde olmayan bu hastalık için kendimizi yiyip bitirmeyelim. Geçici bir süreç.
    Bugün muayene oldun mu? Ne dedi doktor?
    evet melisa teşekkür ederim muayene oldum genital siğil dedi bakar bakmaz bir hayal kırıklığı yaşadım tabi ilk. testlerimi verdim 10 gün sonra sonuçlanacak muayene olucam yakılacak siğiller. ve inanmazsın ne panik kaldı ne korku sanki üstümden bir yük kalktı o belirsizlik beni bitirdi. şimdi bu forum ve sizlerin sayesinde sürece başlıcam tabi doktorumla da iletişimde kalarak. çok haklısın geçen sene covid olup ölebilirdim de o da bir virüstü sonuçta. her şerde bir hayır vardır ya benim hayatım çok boktan yerlere gidiyordu ki gitti böyle durmam gerekiyormuş demek ki keşke olmasaydı ama önüme bakmaktan başka çarem yok bunun farkındayım en azından ne gerekiyorsa yapıp sağlıklı yaşamaya kalmaya çalışıcam umarım hepimiz sağlıklı (hpvsiz özellikle)hayatlarımıza dönüp o hayata sıkı sıkı sarılırız. iyi akşamlar🤗

Durum
    Yeni Üye

Alıntı wisdom122 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet melisa teşekkür ederim muayene oldum genital siğil dedi bakar bakmaz bir hayal kırıklığı yaşadım tabi ilk. testlerimi verdim 10 gün sonra sonuçlanacak muayene olucam yakılacak siğiller. ve inanmazsın ne panik kaldı ne korku sanki üstümden bir yük kalktı o belirsizlik beni bitirdi. şimdi bu forum ve sizlerin sayesinde sürece başlıcam tabi doktorumla da iletişimde kalarak. çok haklısın geçen sene covid olup ölebilirdim de o da bir virüstü sonuçta. her şerde bir hayır vardır ya benim hayatım çok boktan yerlere gidiyordu ki gitti böyle durmam gerekiyormuş demek ki keşke olmasaydı ama önüme bakmaktan başka çarem yok bunun farkındayım en azından ne gerekiyorsa yapıp sağlıklı yaşamaya kalmaya çalışıcam umarım hepimiz sağlıklı (hpvsiz özellikle)hayatlarımıza dönüp o hayata sıkı sıkı sarılırız. iyi akşamlar🤗
    Kesinlikle belirsizlik çok daha kötü. İlk siğilleri gördüğümde ben gerçekten panik atak geçirmiştim, gözüm kararmıştı, bi de tek yaşıyorum, bayılacaktım neredeyse Doktora gidene kadar öldüm öldüm dirildim. Sonra doktor teşhisi yapınca anlamsız bir rahatlama gelmişti En azından önümüzü görüyoruz.
    Siğil çıkarıp fark ettiğimiz için kendimizi şanslı sayalım. Ben de allah tarafından uyarıldığımı düşünüyorum asdfghj. Bundan sonra çok daha dikkatli olacağımız kesin.
    Geçmişler olsun <3

Bu Konu için Etiketler