Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Napmalıyım

Durum
    Ankaralı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Napmalıyım

Penisim tertemiz fakat bi konuda yardımınıza ihtiyacım var üzerinde iğne ucu kadar siğil gibi oluyor kayboluyor karnabahar görünümünde değil pembe renkli napmam gerek normal siğil için doktorum podofilin vermişti ama çok yakıyor ve yara yapıyor noktoları artıyor gözle görülür değiller ışık tutunca belli oluyor iğne ucu kadar yoklar ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevınırım yakılacak dondurulacak gibi değiller aldaramı kullanmalıyım dostlar ? Yorumlarınız benim için çok önemli teşekkür ederim

Durum
    drmedusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

Cevap: Napmalıyım

onların siğil olduğunu zannetmiyorum. başka bir doktora göster bence
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENİKAPI/ İSTANBUL cep: 05414101491 – Asistanım serkan tel: 05464466340 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Durum
    h.p.v. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Ankarali sendekiler molloskumdur buyuk ihtimal.bende de ilk basta molluskum cikmis ama ben onu sigil zannedip urologa gittim.o da sigil deyip koterle yakti.tekrar cikinca baska bir urologa gittim.o bendekileri sigile benzetemedi.bunlar sigil degil molloskum olabilir dedi ve beni cildiyeye gonderdi.dermatolog buyutecle bakti ve igne ucuyla bir tanesinin icine batirdi.cok az bir kanama oldu ve kesinlikle sendikiler mollsukum dedi.aynen senin tarif ettigin gibi cok kucuk pembemsi kabarciklar.sen kendinde evde onlari igne ucuyla cok yuzeysel bir sekilde delip cimbizla o bolgeden alabilirsin.yalniz hijyene cok dikkat et.molloskum sigilden daha bulasici.hpv kaynakli sigil elde kolda cikmaz ama molloskum vucudun heryerinde cikabilir.ellerine eldiven takarak o bolgeye dokun.wc ve banyonuda kesinlikle latex iceren eldivenle yap.o bolgeyi temiz tut.ic camasirlarini en az 60 derecede yika ve utule.o bolgeye hergun sabah aksam cay agaci yagi sur ve cay agacai sabunu ile yika.cay agaci sabununu aktarlarda veya metrodan alabilirsin.her wc den sonra ellerini cok iyi yikamalisin.ben bunlara ragmen 3 ayda zor atlattim.podofilin yada verrutol fln sakin surme.daha cok tahris olur ve temiz dokularida yakarsin.

Durum
    Ankaralı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı h.p.v. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ankarali sendekiler molloskumdur buyuk ihtimal.bende de ilk basta molluskum cikmis ama ben onu sigil zannedip urologa gittim.o da sigil deyip koterle yakti.tekrar cikinca baska bir urologa gittim.o bendekileri sigile benzetemedi.bunlar sigil degil molloskum olabilir dedi ve beni cildiyeye gonderdi.dermatolog buyutecle bakti ve igne ucuyla bir tanesinin icine batirdi.cok az bir kanama oldu ve kesinlikle sendikiler mollsukum dedi.aynen senin tarif ettigin gibi cok kucuk pembemsi kabarciklar.sen kendinde evde onlari igne ucuyla cok yuzeysel bir sekilde delip cimbizla o bolgeden alabilirsin.yalniz hijyene cok dikkat et.molloskum sigilden daha bulasici.hpv kaynakli sigil elde kolda cikmaz ama molloskum vucudun heryerinde cikabilir.ellerine eldiven takarak o bolgeye dokun.wc ve banyonuda kesinlikle latex iceren eldivenle yap.o bolgeyi temiz tut.ic camasirlarini en az 60 derecede yika ve utule.o bolgeye hergun sabah aksam cay agaci yagi sur ve cay agacai sabunu ile yika.cay agaci sabununu aktarlarda veya metrodan alabilirsin.her wc den sonra ellerini cok iyi yikamalisin.ben bunlara ragmen 3 ayda zor atlattim.podofilin yada verrutol fln sakin surme.daha cok tahris olur ve temiz dokularida yakarsin.
    kardeş benim makatta vardı böyle siğil gibi değil su kabarcığı gibi doktor bana podofilin verdi 1 tane ydi daha çok çıkıyor ertesi gün kayboluyor ama makatta doktor gözle gördü HPV dedi napcam ben

Durum
    drmedusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

panik yok. tedavini olacaksın herkes gibi. yapılacak şeyler de belli.hiç bir şey yapılamamış olsaydı panik olurdun ama yapılacak şeyler var.
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENİKAPI/ İSTANBUL cep: 05414101491 – Asistanım serkan tel: 05464466340 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Durum
    h.p.v. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Alıntı Ankaralı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş benim makatta vardı böyle siğil gibi değil su kabarcığı gibi doktor bana podofilin verdi 1 tane ydi daha çok çıkıyor ertesi gün kayboluyor ama makatta doktor gözle gördü HPV dedi napcam ben
    Sen bence iyi bir dermatologa git.onlar diger branslara gore sigil ve molluskum ayrimini daha iyi yapiyorlar.

Bu Konu için Etiketler