Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bende yeniyim 😥

Durum
    Tales - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bende yeniyim 😥

Aranızda yeniyim pazartesi koterle yakma işlemim var şimdiden ahcc kullanıyorum. Teatrıo kullanıyorum. İmuneks kullanıyorum. Her sabah aç karna çörekotu yağı probolis içiyorum. Suyumun içine udi hindi yağı ekliyorum. Yemeklerinde 1 diş sarımsak yiyorum. Tek korkum bu nasıl geçecek ve ağzımda da ağrı var boğazımda korkuyorum orda da varsa diye oral ilişkim oldu çünkü. Geçmişe dönsem o insanın bana bunu sonradan demesi herşeyim alt üst durumda ve hayatımda birisi var birlikte doktora gittik düzelecek atlatacağız bağışıklığı ı güçlü tutacağız dedi. Ama benim ağrılarım hiç bitmiyor nolur birşey diyin. Boğazlarım özellikle niye ağrıykr olabilir normal bir ağrı çekmiyorum böyle yaşayan var mı dili genizi gırtlağı ağrıyan.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Bende yeniyim 😥

Selam tales, doktor ne diyor? doktor düzelecek dedi derken ne teşhis koydu acaba? Corona bile olmuş olabilirsiniz hpv'nin boğaz ve gırlak agrıtacagını sanmam...

Ek olarak ''ahcc kullananlar'' bölümüne konu açmışsınız, lütfen bir konu açarken onu ilgilendiren bölüme gidip açınız, soru-cevap kısmı gibi mesela... bunu taşıyorum sizden de özen göstermenizi rica ederim.

Durum
    Kayakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Siğiller ağrı yapmaz sizin ya boğazınızda başka bir şey var ya da durum tamamen psikolojik. Eğer ki bu boğaz ağrısı bu hastalığı öğrendikten sonra başladıysa öncesini hatırlamıyorsanız tamamen psikolojik

Durum
    hpvvv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

öncelikle geçmiş olsun , size tavsiyelerim : ahcc temin etmeye çalışın ,ımutor kompleks vitamin alın , propolis kullanın , toz propolisde var aktarlarda yoğurtla karıştırıp sabahları düzenli yiyin yarım çay kaşığı, yeşil çay için günde 2 bardak , 1 bardakta ekinezya çayı için düzenli olarak , kefir günde 2-3 bardak için hatta içine yarım kaşık çörek otu karıştırıp için ,çiğ badem ve fındık yiyin, sabahları ılık suyun içine yarım limon sıkın, en önemlisi siğille durmayın siğille durursanız bunları yapsanız bile boş malesef böyle bir illet , bir şekilde siğilleri yok ettirin ben lazerle yakmayı öneriyorum . Temiz tutarsanız ve bu dediklerimi düzenli yaparsanız negatif olmama ihtimaliniz YOK !!! tabi ki sigara ve alkol kesinlikle olmasın !!!!

Durum
    Kıdemli Üye

Aşı da yaptırın muhakkak

Durum
    Yeni Üye

Özür dilerim bilmediğim için panikle her yere yazmışım zaten. Doktor siğiller düzenli yakıp bağışıklığı ı güçlü tutarsak allahın izniyle gider dedi zaten sonuçlarım daha gelmedi. Ayın 18 i tekrar gideceğim yanına doktorun.

Durum
    Yeni Üye

Olabilir evet bunu duyduktan sonra her yerimi incelemeye başladım çok kendimi dinliyorum kafamı boşaltamıyorum hep düşünüyorum

Durum
    Kıdemli Üye

Ben de sizin gibiydim herkes ilk etapta böyle oluyor şu an 1 yıl oldu benim 7-8 aydır siğilsizim unutuyorum bile sizin de böyle olucak merak etmeyin ama tabi ki takviye almaya düzenli devam ediyorum doktor seneye test yapıcak dediğim gibi temiz tutarsanız ve takviye düzenli alırsanız 2-3 yıl içerisinde atar vücudunuz alkol ve sigara olmasın ama !!! Hatta belki daha kısa sürede atlatabilirsiniz 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Durum
    Yeni Üye

Alıntı hpvvv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de sizin gibiydim herkes ilk etapta böyle oluyor şu an 1 yıl oldu benim 7-8 aydır siğilsizim unutuyorum bile sizin de böyle olucak merak etmeyin ama tabi ki takviye almaya düzenli devam ediyorum doktor seneye test yapıcak dediğim gibi temiz tutarsanız ve takviye düzenli alırsanız 2-3 yıl içerisinde atar vücudunuz alkol ve sigara olmasın ama !!! Hatta belki daha kısa sürede atlatabilirsiniz 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
    Ben sigara alkol hiç kullanmadım hayatımda siz neler tavsiye edersiniz söylerseniz çok sevinirim 🙏 onları da uygulamaya çalışıyım

Durum
    Kıdemli Üye

öncelikle geçmiş olsun , size tavsiyelerim : ahcc temin etmeye çalışın ,ımutor kompleks vitamin alın , propolis kullanın , toz propolisde var aktarlarda yoğurtla karıştırıp sabahları düzenli yiyin yarım çay kaşığı, yeşil çay için günde 2 bardak , 1 bardakta ekinezya çayı için düzenli olarak , kefir günde 2-3 bardak için hatta içine yarım kaşık çörek otu karıştırıp için ,çiğ badem ve fındık yiyin, sabahları ılık suyun içine yarım limon sıkın, en önemlisi siğille durmayın siğille durursanız bunları yapsanız bile boş malesef böyle bir illet , bir şekilde siğilleri yok ettirin ben lazerle yakmayı öneriyorum . Temiz tutarsanız ve bu dediklerimi düzenli yaparsanız negatif olmama ihtimaliniz YOK !!! tabi ki sigara ve alkol kesinlikle olmasın !!!!
    Ben bu şekilde uyguluyorum kendime .