Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: anal sigiil

Durum
    obalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

anal sigiil

merhaba arkadaşlar 1 sene önce anal bölgemde çok fazla siğil çıktı. kadın doğum uzmanı baktığı zaman tıp 6 ya da 11 olabilir dedi ama test almadı. cildiyeciye gittim çok fazla olduğunu ve ilk başta aldara kremle azaltıp daha sonra yakarız dedi. 1 ay sonra kontrole gittiğim de siğiller gitmişti doktor da buna şaşırdı çünkü çok fazlaydı. 1 senedir bir daha siğil çıkmadi. şimdi size sorularım olacak nolur yardım edin
    1- kızlık zarım zarar görmedi rahim ağzı kanseri olur muyum?
    2- 1 senedir sigara gibi zararlı şeylerden uzağım ve bir daha cinsel hiçbir şekilde yakinlasmam olmadı buna rağmen kanser olma ihtimalim nedir
    nolur cevaplayın nolur

Durum
    mesut5151 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: anal sigiil

Hic korkma kizlik zarin bozuk deilse.
    Sigillerini yaktir makat icindeki sigillerin varsa kontrol ettir. Ciktikca yaktir.
    Ahcc kullan bagisikligini guclu tut sabirla bir yil bagisiklik sistemini yukselten besinler ye gecer .

Durum
    çalıkuşu26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Anal ilişki yasadiysan rahim kanseri olmazsın içini ferah tut. Bağışıklığına da dikkat et tamamen atmış olursun zaten vücudundan. Biz kadınların daha çok dikkat etmesi gerekiyor. Anal ilişki çok sakıncalı !! Geçmiş olsun

Durum
    Yeni Üye

Alıntı çalıkuşu26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anal ilişki yasadiysan rahim kanseri olmazsın içini ferah tut. Bağışıklığına da dikkat et tamamen atmış olursun zaten vücudundan. Biz kadınların daha çok dikkat etmesi gerekiyor. Anal ilişki çok sakıncalı !! Geçmiş olsun
    peki ondan sonra biriyle birlikte olurken kızlık tam.bozulmadsn olsa kanser olasılığı oluyor mu

Durum
    Kıdemli Üye

Tam bozulmadan birlikte olmuş olmazsınız ama genital bölgede siğil çıkar temasının olduğu için. İlişki yaşamak istiyorsanız kendinizi koruyacak şekilde yaşayın ve aşı yaptırın kafanız böylece rahat etmiş olur.

Durum
    Yeni Üye

Tam bozulmadan birlikte olmuş olmazsınız ama genital bölgede siğil çıkar temasının olduğu için. İlişki yaşamak istiyorsanız kendinizi koruyacak şekilde yaşayın ve aşı yaptırın kafanız böylece rahat etmiş olur.
    teşekkür ederim 1 senedir uzağım 2-3 sene daha düşünmüyorum valla korkuyorum

Durum
    Kıdemli Üye

Rica ederim. Öncelik kendi sağlığımız olsun. Ben bu hpv sonrası fazlasıyla ders aldım. Cinsel hastalık vs yani bunlar çok ciddi konular dikkat etmemiz gerekiyor. Ben evlenene kadar düşünmüyorum ilişki yaşamayı.

Durum
    Yeni Üye

Rica ederim. Öncelik kendi sağlığımız olsun. Ben bu hpv sonrası fazlasıyla ders aldım. Cinsel hastalık vs yani bunlar çok ciddi konular dikkat etmemiz gerekiyor. Ben evlenene kadar düşünmüyorum ilişki yaşamayı.
    çok doğru bir karar vermişsiniz ben de aynı şekilde umarım atlatırız 🙏

Durum
    Mavimelodi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Merhaba aynı kaderi paylaşıyoruz..önden ilişki yaşamadığınız süre sorun yok..ama sürtünmeyle öne taşınabilir belki iç tarafa imkansız ama diğer bölgelere dilkat etmeniz lazım..Makat kanseri var ama oda öyle ha diyince olan birşey değil analdan yaşamamaya bu sürecte özen gösterin..Ve belkide en doğrusu evlenene kadar yapmamak..Çunkü analla baş etmek inanıñ çok zor

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Mavimelodi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba aynı kaderi paylaşıyoruz..önden ilişki yaşamadığınız süre sorun yok..ama sürtünmeyle öne taşınabilir belki iç tarafa imkansız ama diğer bölgelere dilkat etmeniz lazım..Makat kanseri var ama oda öyle ha diyince olan birşey değil analdan yaşamamaya bu sürecte özen gösterin..Ve belkide en doğrusu evlenene kadar yapmamak..Çunkü analla baş etmek inanıñ çok zor
    evlenene kadar tövbe ettim zaten bu korkuyla 1 senedir hiçbir yaklaşım yok başka tip varsa da test yaptıramıyorum malesef varsa da 4 sene içinde umarım vücudum atar... geçmiş olsun bize