Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1 haftada hpv nasil geçer??

Durum
    marlaizgu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

1 haftada hpv nasil geçer??

arkadaşlar ben 1.5 ay önce hpv oldum cildiyeye gittim bana yapma bir ilaç ve hamazinc diye bir ilaç verdi daha sonra ben aldara krem aldım sürüyorum ama lakin sanki daha çok büyüyor ve yayılıyormuş gibi hissediyorum bunu kesin çözümle 1 haftada geçirebilir miyim geçirebilirsem neyle geçiririm her gece çay ağacı yağıda sürüyorum o yakıyor bunu hızla nasıl geçirebilirim

Durum
    Newguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Cevap: 1 haftada hpv nasil geçer??

Geçmez. Üzgünüm. Geçseydi zaten bu foruma gerek kalmazdı. Geçmiş olsun. Iyi şanslar

Durum
    arslan_snn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

1 haftada siğillerin varsa ancak siğillerinden kurtulabilirsin. Eğer yaktırırsan yaraların iyileşmesi 15 - 20 günü bulur. Ancak dondurma ile sanıyorum süreç daha kısa oluyor.

Durum
    unkown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Moralinizi bozmak gibi olmasın ama maalesef 1 hafta gibi kısa bir sürede bu virüsü atlatamazsınız. 1 yıla yakındır bununla yaşıyorum elbet bir gün geçecek biliyorum ama bu 1-2 kremle olacak bir şeyde değil. Varolan siğilleri koter ile yaktırmanızı tavsiye ederim aldaranın çok işe yarayacağını sanmıyorum. Cinsiyetinizi bilmiyorum ama bir jinekolojiye ya da ürolojiye görünün lütfen. Siğil yakılıp yok edilse bile hpv vücudunuzda var olduğu sürece bu virüsü atlaşmış olmayacaksınız. Virüsü vücuttan atabilmek için bağışıklık sisteminizi güçlü tutmanız gerekir. Biz bunun için Time Health marka AHCC kullanıyoruz. Forum içinde iyice araştırma yapmanızı öneririm. Konuşulmayan konu yoktur sanırım Geçmiş olsun moralinizi yüksek tutun. Bir gün negatif olacağız

Durum
    çalıkuşu26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Çay ağacı yağını direkt uygulamiyorsunuz umarım :/
    Hindistan cevizi yağı ve nioli yağı var onunla bir karışım hazırladı eczacı o çok iyi geldi. Siğiller için derseniz o şekilde yapıyorlar art de huile şubeleri var size yakın olan yerden alabilirsiniz. Ben memnun kaldım