Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv 16 & 18 negatif :)

Durum
    Benz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hpv 16 & 18 negatif :)

Slm arkadaslar, hpv hakkinda arastirmalar yaparken bu foruma raslamistim, ozamanlar kendimi cok kotu hissediyordum cunki bende inatci tipler 16 ve 18 vardi gecmek bilmiyordu.. iki defa ameliyat gecirdikten sonrada sonuclarim kotu gelince umudumu iyice kesmistim.. ben yurtdisinda hemsireyim ve burdaki doktorlar ahcc’ye pek inanmiyorlar ama bu forumda bazi insanlarin ve aryanin yazilarini okuduktan sonra denemek istedim benim icin bir umuttu ve 6 aya yakin her sabah kahvaltidan yarim saat once 6 adet kullandim. Bugun ev doktorum telefonda test sonucumun negatif oldugunu ve artik gectigini soyleyince inanamadim hemen hastaneye gittim sonuclari kendi gozlerimle goreyim ve jinekologumdan duyyim diye ve tekrar negatifti Sizlerden Allah razi olsun bana bir umut oldunuz! Ha birde ben 3 defa Gardasil 9 ignesi vurdum kendime bence onunda bi faydasi oldu.. bazen zor olsada stressten uzak durmaya calistim, dogum kontrol hapini birakmadim (oda iyi dgl diyorlar) dogrusu yedigime ictigimede herzaman dikkat edemedim, bence bu ahcc cok etkili bsy cunki kullanmaya basladiktan sonra hic hasta olmadim ki ben hemen hastalanan biriyim.. suan bir haftadir ahcc kullanmiyorum bitti diye siparis vermemistim sizce devam etmelimiyim ve nekadar almam gerekir bilginiz varmi? insAllah hepiniz kurtulursunuz ve inanin geciyormus gercekten...

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Hpv 16 & 18 negatif :)

Çok sevindim adınıza. Bu forumun en iyi yanı yol gösterici olması. İnşallah sıra bize de gelir. Gardasil 9u 3 kez vurulmanız biraz tedirgin etti tabi

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Benz geçmiş olsun tebrik ederim kurtuldun sanırım okuyuculardandın foruma üye olup kendini saklayan

Evet ben de ahcc'nin gücüne çok inanıyorum o yüzden öneriyorum zaten, ek olarak artık negatifsin ahcc kullanmaya devam etmene gerek yok Ama kendine iyi bakmaya devam et, genel olarak bunu yaşam tarzın yap derim

Durum
    mesut5151 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Benz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaslar, hpv hakkinda arastirmalar yaparken bu foruma raslamistim, ozamanlar kendimi cok kotu hissediyordum cunki bende inatci tipler 16 ve 18 vardi gecmek bilmiyordu.. iki defa ameliyat gecirdikten sonrada sonuclarim kotu gelince umudumu iyice kesmistim.. ben yurtdisinda hemsireyim ve burdaki doktorlar ahcc’ye pek inanmiyorlar ama bu forumda bazi insanlarin ve aryanin yazilarini okuduktan sonra denemek istedim benim icin bir umuttu ve 6 aya yakin her sabah kahvaltidan yarim saat once 6 adet kullandim. Bugun ev doktorum telefonda test sonucumun negatif oldugunu ve artik gectigini soyleyince inanamadim hemen hastaneye gittim sonuclari kendi gozlerimle goreyim ve jinekologumdan duyyim diye ve tekrar negatifti Sizlerden Allah razi olsun bana bir umut oldunuz! Ha birde ben 3 defa Gardasil 9 ignesi vurdum kendime bence onunda bi faydasi oldu.. bazen zor olsada stressten uzak durmaya calistim, dogum kontrol hapini birakmadim (oda iyi dgl diyorlar) dogrusu yedigime ictigimede herzaman dikkat edemedim, bence bu ahcc cok etkili bsy cunki kullanmaya basladiktan sonra hic hasta olmadim ki ben hemen hastalanan biriyim.. suan bir haftadir ahcc kullanmiyorum bitti diye siparis vermemistim sizce devam etmelimiyim ve nekadar almam gerekir bilginiz varmi? insAllah hepiniz kurtulursunuz ve inanin geciyormus gercekten...
    Bence tekrar test yaptirin yanlis sonuç cikabiliyor yalanci negatiflik olabiliyor.

Durum
    Beliz0660 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Çok sevindim büyük geçmiş olsun. Gardasil9 ne arkadaşlar

Durum
    çalıkuşu26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Çok geçmiş olsun. Ne mutlu size. Doğum kontrol hapı hpv yi olumsuz etkiliyor diye duydum. Doktorunuz bu konuda bir şey söyledi mi acaba ?

Durum
    KülTigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Merhaba, acaba tahmini olarak hpvyi kaptiktan ne kadar sure sonra ahcc kullanmaya başladiniz ? Ben biraz geciktim sanirim kullanmakta

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı mesut5151 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence tekrar test yaptirin yanlis sonuç cikabiliyor yalanci negatiflik olabiliyor.
    Mesut o erkekler için geçerli. Kadınlarda genelde doğru sonuç veriyor sürüntü alma yöntemleri bakımından.

Durum
    hpvvv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Gardasili 3 kez vurulmanız çok tehlikeli aslında demek ki şanslıyımışsınız , ahcc kullanmaya devam edin bence dozunu düşürebilirsiniz , 3 veya 4 kapsül içebilirsiniz zamanla 1 e kadar da indirebilirsiniz ama kesinlikle devam edin bence

Durum
    Neslihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı mesut5151 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalancı pozitiftik olabilir mi Peki ?
    Hiç duydunuz mu ?

Bu Konu için Etiketler