Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 8.ayda negatif olmuşum <3

Durum
    VillanelleNegatifOldu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

8.ayda negatif olmuşum <3

Geri döndüm, biraz uzaklaşmaya ihtiyacım vardı ama bu haberi buraya yazmazsam olmaz ocakta tanı konmuştu ve ben negatif olmuşum <3 Ben sadece bir kez siğil çıkarmıştım, smearlarım her zaman temizdi, belki durumumu hafife alanlar olacaktır ama psikolojik olarak mahvolmuştum ve ilk zamanlar maddi olarak çökmüştüm... Her karanlık gecenin bir sabahı var. Benim karanlık geceme de Arya ışık olmuştu çok çok seviyorum onu hayatım boyunca asla unutmayacağım <3 Neler yaptım kısaca anlatayım size, öncelikle benim uyku düzenim berbat bu süreçte de berbattı. Bu yüzden beslenmeye ağırlık verdim, her gün yediğim tek bir şey vardı o da yumurtaydı. Rica ediyorum yemenizi. Bana sorarsanız tadı berbat özellikle de beyazı ama yiyin. Sağlığınızdan önemli değil. Ahcc 6 ay kullanamadım bazı değerlerim beni ikilemde bıraktı, otoimmün hastalık riskinden dolayı korktum. 4-5 ay kullanabildim. İlk ay dozum düşüktü (3gr) stok sıkıntısı sebebiyle çok pahalı bir ahcc kullandığım için. Size tavsiyem bol bol kefir, beyaz et kırmızı et, pekmez, meyve sebze ve YUMURTA. Sizi üzen, yıpratan, değerinizi bilmeyen herkesi de hayatınızdan çıkarın, bütün iletişiminizi kesin. Affetmeyin ben affetmeye kalktım çünkü. Emin olun hayatınıza çok daha özel insanlar girecek. Şayet benim öyle oldu. Çok özel bir insanla tanıştım. Yurtdışında okuduğu dönem o da hpv geçirmiş, atlatmış ve birlikte test yaptırdık. Şu an ikimiz de negatif sonucu aldık ve yeni bir sayfa açtık hayatlarımıza <3 Eski mesajlarıma baktığınızda o zamanlar ne kadar çaresiz mutsuz gergin olduğumu görebilirsiniz umudunuzu kaybetmeyin her şey çok güzel olacak...... İlahi adalet var ayrıca hiçbir şeye üzülmeyin tedavinize odaklanın
    Sevgiler
    Villanelle

Durum
    Yeni Üye

Cevap: 8.ayda negatif olmuşum <3

Öğrenir öğrenmez ahcc kullanmaya başlamıştım, bunu da belirteyim. Mutlaka kullanın.

Durum
    Yeni Üye

Yanlış anlaşılma olmasın diye düzeltme yapmak istedim, kan değerlerim hep o şekildeydi. Sınırlarda seyrediyor. Yani ahcc olumsuz bir etki yapmadı. Otoimmün hastalığınız yoksa rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ve düşük doza 3 gr yazmışım şaşırarak 1 gr, 6 yerine 3 tane içiyordum demek isterken şaşırmışım kusura bakmayın.

Durum
    çalıkuşu26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Merhabalar çok geçmiş olsun. Ne kadar güzel bir haber. Dilerim bizler de negatif oluruz. Ahcc yi bırakınca ayrıca takviye aldınız mı acaba ? Vitamin vs gibi. Bir de hangi tip vardı sizde ?

Durum
    Kıdemli Üye

Ben de ahcc yi daha düşük kullanıyorum. Fazla yükleme yapmamak adına bazen 3 bazen 4 tane içiyorum. Şu an üçüncü kutudayim. Bırakınca folik asit içeceğim onun yerine.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Villanelle, kuzuuum selamlar Cok cok sevindim cok mutlu oldum gerçekten, tebrik ediyorum azmini savaşını
    Bu arada yeni uyelik açmışsın hahahah eskiye noldu? Şifreyi unutup yeni uyelik açanlardan mısın sen de hahahhaa.

Güzel sözlerin icin teşekkür ederim ne yaptım ki sadece yüreklendirdim ama geri kalanı sen başardın, ben sadece bir el uzatabilirim o eli sıkı sıkı tutmak ve ona inanmam, bu uğurda bu virüsle savaşmak için elinden geleni yapmak tamamen senin başarın Tekrar tebrik ediyorum <3

Durum
    Yeni Üye

Ahaha evet Arya Telefon hatırlıyordu değiştirdiğim için bütün kayıtlı şifreler yok oldu Sen olmasan ne ahccyi öğrenebilirdim ne de senin ve diğer insanların hikayelerini okuyup cesaretlenebilirdim bizi buraya toplamasaydın.... İyi ki varsın <3

Durum
    Yeni Üye

@Çalıkuşu maalesef tipimi hiçbir zaman bilemeyeceğim... Hpv dnayı ilk kez yaptırdım ama nedense tip 11 diye düşünmüşümdür tip 6 olsa daha agresif seyrederdi çünkü ve herhangi bir değişikliğe sebep olmadı smearda

İlk ay Immunace kullanmıştım sonraki bir ay Beta Glukan sonrasında tamamen beslenmeye ağırlık verdim ne yesem açıp faydalarına bakıp yiyordum sigara alkol kesinlikle yoktu bu süreçte çok çok iyi beslendim yalnızca ve tabi ki ahcc kullandım

Hepinize çok çok çok teşekkür ederim <3

Durum
    Kıdemli Üye

Tekrar tebrikler 🌸

Durum
    unkown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Çok sevindim negatif olmana. Darısı tüm forumun başına kan değerlerinde otoimmun rahatsızlık ile ilgili hangi değerlere dikkat etmek gerek acaba bilgilendirebilirsen sevinirim

Bu Konu için Etiketler