Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İzmir'de olanlar doktor önerebilirmi?

Durum
    Burcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

İzmir'de olanlar doktor önerebilirmi?

Merhabalar arkadaşlarrr
    Yaşım küçük ve bekar olduğum için ailemle gidemiyorum tek başınada olunca üzülerek söylüyorum ki hastanelerin çoğu tamam gel paraya göre karar veririz hangi işlemi yapıcağımızı diye yaklaşıyor!! testini aşısını bazı virüslerin vucütan çıktığını ama bazılarının hiç çıkmadığını hep internetten okudum araştırdım madem bu virüslerle bi süre zaman geçircem onlarla en iyi şekilde😈ilgilenmek isteyen bi doktor bulmam lazım yorum yaparsanız sevinirim

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: İzmir'de olanlar doktor önerebilirmi?

Alıntı Burcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaşlarrr
    Yaşım küçük ve bekar olduğum için ailemle gidemiyorum tek başınada olunca üzülerek söylüyorum ki hastanelerin çoğu tamam gel paraya göre karar veririz hangi işlemi yapıcağımızı diye yaklaşıyor!! testini aşısını bazı virüslerin vucütan çıktığını ama bazılarının hiç çıkmadığını hep internetten okudum araştırdım madem bu virüslerle bi süre zaman geçircem onlarla en iyi şekilde😈ilgilenmek isteyen bi doktor bulmam lazım yorum yaparsanız sevinirim
    Doktor tavsiyesini pek bilmem canım İzmir'de oturmadıgım ıcın ama cerrahi tıp merkezlerine gitmen daha ıyı olabilir hem asırı pahalı olmuyor.

Durum
    Burcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

İstanbul'da ne kadar bilmiyorum ama İzmir'de bi yakma işlemi 750 lira özellerde devletede vebalı gibi bi muameleye marus kaldım dün çok üzüldüm bu arkadaşları yakıp kurtulcam sanıyodum ama öyle olmuyomuş)araştırma hastanelerine gitmek gerekiyor galiba

Durum
    sfnyc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye
    Nereden
    SF

Alıntı Burcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstanbul'da ne kadar bilmiyorum ama İzmir'de bi yakma işlemi 750 lira özellerde devletede vebalı gibi bi muameleye marus kaldım dün çok üzüldüm bu arkadaşları yakıp kurtulcam sanıyodum ama öyle olmuyomuş)araştırma hastanelerine gitmek gerekiyor galiba
    aynen oyle arastirma hastanelerine git bedavaya yap bu isi moralinide hemen bozma sen hizmetten yararlanmaya bak.
    cok para vererek daha da cekilmez olur bu hastalik. gecmis olsun

Durum
    h.p.v. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Izmir ataturk egitim ve arastirma hastanesine git.orda ameliyathane ortami ve dr lerin yaklasimi diger hastanelere gore daha iyi.en azindan normal karsiliyorlar.

Bu Konu için Etiketler