Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Acil yardım vajinal siğil

Durum
    cataleya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Acil yardım vajinal siğil

6 ay perianal bölgeden siğil tedavisi gördüm çok şükür geçti ama bugün 2 adet vajinamın en üst dudağında 2 adet gördüm doktora gittim adetli olduğunuz icin gelin öyle yakalım dedi evde aldara var dedim. Sakın kullanmayın daha beter yapar dedi. Aldara sadece siğil olan bölge koter ile yakıkdıktan sonra Derinin bağışıklığını artırmak icin kullanılır dedi. Ama evde aldara prospektüsünde siğil üstüne uygulayın sağlam deriye değiş diyor. Dr genel ceraahi doktoruydu sizce aldara kullansam mi ?

Durum
    Honey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Acil yardım vajinal siğil

Alıntı cataleya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6 ay perianal bölgeden siğil tedavisi gördüm çok şükür geçti ama bugün 2 adet vajinamın en üst dudağında 2 adet gördüm doktora gittim adetli olduğunuz icin gelin öyle yakalım dedi evde aldara var dedim. Sakın kullanmayın daha beter yapar dedi. Aldara sadece siğil olan bölge koter ile yakıkdıktan sonra Derinin bağışıklığını artırmak icin kullanılır dedi. Ama evde aldara prospektüsünde siğil üstüne uygulayın sağlam deriye değiş diyor. Dr genel ceraahi doktoruydu sizce aldara kullansam mi ?
    6 ay sonunda negatif olmuş muydunuz

Durum
    cataleya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Demekki çıktığına göre hala pozitifim

Durum
    Honey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Bazen negatif gelsede kuluçkada kalan başka bir tip aktiflesebiliyor öyle bişey olabilir mi diye düşünmüştüm.Ben aldara kullanmadım o konuda bir fikrim yok.Ama reglin bitmesini beklemek daha mantıklı gibi

Durum
    Almeda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Doktorum bana siğil için aldarayı önermişti ben hiç faydasını görmedim daha çok tahriş etti ama kullanıp faydasını gören çok arkadaş var