Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mantar ilacı sürmek

Durum
    Honey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Mantar ilacı sürmek

Alıntı Mavimelodi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Honeyy)Mantar için etkisi vardır iyi geliyordur bilmiyorum ama yanlış teşhis yapılıp üstüne doktorun sürmeye devam et sen demesiyle atağa geçmişlerdi..hahah ben çok karşıyım o yüzden hpvliler kullanmasın cok kaşındım kimse yaşasın istemem..mert zaman ver kendine, biraz serbest bırak çok düşünme
    Aynen bende öyle hatta ilk bilmiyorum tabi gidip direk siğillerin üzerine üzerine sürdüm.Sonra yandıkça da etki ettiği için falan diye düşündüm.Yazik bize gerçekten, ama onu bıraktıktan sonra benim siğillerim kendiliğinden 10 günde kayboldu.Sen böyle bişey yaşadın mı @mavimelodi

Durum
    Mavimelodi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Benim belirti yoktu honeyy, sonrasında belirtiler yani siğiller çok uzak olmayan bir zamanda varoldu...yani sabah bir kalktım bir gün,vücudunun o bölümünü inceleyen biri değilim arka tarafa baktım birşey yoktu inanilmaz kaşıntı vardı, bir sabah şok yaşadım

Durum
    Kıdemli Üye

Benim belirti yoktu honeyy, sonrasında belirtiler yani siğiller çok uzak olmayan bir zamanda varoldu...yani sabah bir kalktım bir gün,vücudunun o bölümünü inceleyen biri değilim arka tarafa baktım birşey yoktu inanilmaz kaşıntı vardı, bir sabah şok yaşadım
    Bende de bir gecede çıktı gibi bişey oldu, mantar ilacı mi kaybomasina sebep oldu diye düşündüm önce çoğaltıp sonra yok etmiş gibi.Ama muhtemelen ilgisi yoktur.

Durum
    Kıdemli Üye

Mantar ilacı bence kesinlikle iyi gelmiyor ayni sekilde cok kasındirdi ben dedim baska birsey var heralde hic duymamistim hpvyi o zaman,bir gün dokundum pütürlük hissettim ama anlamadım açip kontrol etmedim böyle minik hissettim bir sabah aslında ilerlemis karnıbahar gibiydi beyazdı renkleri cok tuaf bir görüntü gördüm o zamanlar kücük bir sehirde yaşiyordum tıp fakültesinde hemen dediler ameliyat olmalısın şok yaşadım.

Durum
    Kıdemli Üye

Mantar ilacı bence kesinlikle iyi gelmiyor ayni sekilde cok kasındirdi ben dedim baska birsey var heralde hic duymamistim hpvyi o zaman,bir gün dokundum pütürlük hissettim ama anlamadım açip kontrol etmedim böyle minik hissettim bir sabah aslında ilerlemis karnıbahar gibiydi beyazdı renkleri cok tuaf bir görüntü gördüm o zamanlar kücük bir sehirde yaşiyordum tıp fakültesinde hemen dediler ameliyat olmalısın şok yaşadım.
    Çok benzer şeyler yaşamışız.Benimde beyaz karnibahar gibiydi bende başlarda pütür pütür olmasıyla farkettim.Hangi tipsiniz merak ettim.

Durum
    Kıdemli Üye

Honeyy aslında kimsenin yaşadığımı yaşamasinı istemezdim ama ortak bir yönümüzün olması, ne kadar kötü olsada bir nebze iyi geldi...sayısal loto gibi benim hangisini istersen var..16,6,54,83,53,73,66

Durum
    Kıdemli Üye

Honeyy aslında kimsenin yaşadığımı yaşamasinı istemezdim ama ortak bir yönümüzün olması, ne kadar kötü olsada bir nebze iyi geldi...sayısal loto gibi benim hangisini istersen var..16,6,54,83,53,73,66
    Evet kötü bir durum ama yalnız olmadığımızı hissediyoruz forum sayesinde.Sanirim sadece 16 yüksek riskli.Sende olanlardan bende de 6 var acaba o mu böyle beyaz çıkmasına neden oluyor düşündüm.Cok geçmiş olsunlar, inşallah en kısa sürede atlatırız 🙏

Durum
    Mertt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

@mavimelodi acaba tek bir kişiden mi kaptın ? Birde sürekli siğil çıkarıyor musun ? Ne zamandan beri öğrendin

Durum
    Kıdemli Üye

Kesinlikle honeyy forum hem bilgilenme hem destek açısından iyiki var ..inşallah bittiği günleride görürüz sabırla, umutla..1 tanesi evet yüksek riskli 16 ,diğer 3 tanesi muhtemel yüksek riskli..6 düsük riskli olan sanırım burada okuduğumuz gibi siğil yapan o bencede,ama ona yardım eden işbirlikçiler de kesin var mert evet tek kişiden kaptım,

Durum
    Kıdemli Üye

Cok kaşıntım vardı benim anal bölgede anal hpv hastasıyım..hpv duymamiştim hic, başka şeyler sanıldı belirtti yoktu başta..uzun bir surec oyle gecti malesef...sinsiydi..sonra boyle biraz puturluk hissediyordum ama cok minikti baslangicta ,mantar sanıldı ..sonra bir gün bir gecede bir anda karnıbahar gibi olmuslar sabah görünce şok yaşadım..ameliyatla aldılar ..sonrasında ben kendi şehrime döndüm ama dönmeden önce 2 kere orada koter olmuştum çıkıyordu çünkü..büyük şehire dönünce kadın doğum baktı anlamadı