Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ağlamak istiyorum

Durum
    umitthe35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Ağlamak istiyorum

Alıntı Malik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Genital bölgene Sürdüğün Karışımdan dolayı alerji oldun. Fucidin H krem al KaşıntınıVe şişkinliği geçirir. Aynısı bendede olmuştu.
    Şişkinlik arttı şimdi krem alacağım tahmini ne kadar sürede şişlik geçmişti

Durum
    cataleya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Maalesef damlattıgınız şeylere karşı alerjiniz var . Benim perianal bölgemde sigiller vardı yaktırıyordum tekrar çıkıyordu 10 gün sonra. Bende propolis ve çay agacı yağı kullandım. 1 hafta sonra anal bölgemde korkunc bir kaşıntı hissettim ama yerimde duramıyorum. Hemen dermatologa gittim. Bir tane pomad ve antihistaminik verdi.2 gün sonra geçti. Bir daha olsem kocakarı ilaçları almayacağım.

Durum
    umitthe35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı cataleya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maalesef damlattıgınız şeylere karşı alerjiniz var . Benim perianal bölgemde sigiller vardı yaktırıyordum tekrar çıkıyordu 10 gün sonra. Bende propolis ve çay agacı yağı kullandım. 1 hafta sonra anal bölgemde korkunc bir kaşıntı hissettim ama yerimde duramıyorum. Hemen dermatologa gittim. Bir tane pomad ve antihistaminik verdi.2 gün sonra geçti. Bir daha olsem kocakarı ilaçları almayacağım.
    Propolise karşı değil de sanırım kantaron yağına karşı alerjim var.fucidin H aldım.Dünden beri sürüyorum.yangı azaldı ama geçmedi

Bu Konu için Etiketler