Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kriyoterapi sonrasý öneriler

Durum
    hpv16korkuyorum - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Kriyoterapi sonrasý öneriler

Arkadaþlar, erkek arkadaþým bugün kriyo yaptýrmýþ. Caný acýmýþ biraz (acýmýyormuþ deyip deyip gönderdim baþýma kaldý iyi mi) kriyo sonrasý süreç nasýl ilerliyor? Ne zaman duþ alabilir? Ve doktor ilaç krem vs söylememiþ, sürmesi gereken bir krem var mý yani siz sürdünüz mü mesela antibiyotik krem? Ne yapmalýyýz yani aydýnlatýrsanýz çok sevinirim

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Kriyoterapi sonrasý öneriler

Ya inanýlmaz basit bir operasyon canýnýn biraz acýmasý normal azýcýk yani yapýlan iþlemin farkýnda mý? Azýcýk acýdýgýna bile þükretmeli koter yaptýranlar ne yapsýn.
    Bence gerçekten biraz mýzmýzcýlýk bu. kriyodan sonra da acý falan olmuyor bazen hafif bi sýzlama olur o kadar emin olun benim caným çok tatlý ciddi bir acýsý olsa söylerim..

ilk gün dus almayacak. Kremi de arayýp doktoru sorsun ne süreyim diye Sonra 10 gün beklemece ve sigiller yavas yavas düþer.

Durum
    Kayakar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Kýdemli Üye

Alýntý hpv16korkuyorum Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar, erkek arkadaþým bugün kriyo yaptýrmýþ. Caný acýmýþ biraz (acýmýyormuþ deyip deyip gönderdim baþýma kaldý iyi mi) kriyo sonrasý süreç nasýl ilerliyor? Ne zaman duþ alabilir? Ve doktor ilaç krem vs söylememiþ, sürmesi gereken bir krem var mý yani siz sürdünüz mü mesela antibiyotik krem? Ne yapmalýyýz yani aydýnlatýrsanýz çok sevinirim
    1 gün sonra duþ almasý daha iyi olur
    Ben balaban pomad kullandým ama bir sürü muadili de var bunlardan herhangi birisini alýp mutlaka sürmelisiniz. Doktorum bana günde 5 defa sür diye vermiþti ama ben 2 hafta boyunca günde ortalama 3 defa sürdüm yetti. Tavsiyem hemen kremi alýp bugün sürmeye baþlamasýdýr

Durum
    Tecrübeli Üye

Pek bi çýtkýrýldým çýktý bizimkisi tam glans üzerinde olunca ondan oldu demek ki. Çok teþekkürler ileticem þimdi.

Durum
    Tecrübeli Üye

Çok teþekkürler, benim de aklýmda madecassol krem var o da mucize gibi bi krem ve bitkisel. Ýkisini de sordursun eczanede bakalým