Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siğil kopar mı ?

Durum
    Negatif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Siğil kopar mı ?

Selam arkadaşlar daha dün yeni doktora gittm ve tüm siğillerim yakıldı sabah baktığımda koter yapılan yerin yan tarafı ama koter yapılan yer değil kabuk bağlamış gibiydi böyle elimle kazım dedim kanadı delik oluştu. Bende siğili kopardım diye çok korkuyorum sizce siğil öyle kopar mı ? 2 gün önce makasla kısaltmıştık acaba farkında olmadan orayı kestimde kabuk mu bağladı onu kopardım ama hiç acı hissetmemiştim makasla keserken eğer o değilse siğildi sanırım çok korkuyorum ya

Durum
    Almeda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Siğil kopar mı ?

Siğil öyle çabuk kopacak bişey değil ki koparsan mutlaka hissederdin acaba koter yapılırken oraya da değmiş olabilir mi bugüne kabul bağlamış sende yolmuşsun ve kanamış olabilir mi?
    Ama siğil kopardığını düşünmüyorum kopsa mutlaka hissederdin acırdı

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Siğil kopar mı ?

Koterde zaten sigilleri yakiyorlar koter sonrasi sigilin olmaz. Doktor es gececek degildir diye dusunuyorum. O kabuk baglayan sey deri.. yanlislikla veya bilerek saglam derine de degmis olabilir koter aleti. O kabuk baglamistir onu koparmissindir bisey olmaz. Benim de doktor koterin birinde sigilsiz alanlari da yakmisti supheli diye oralar hep kabuk bağlamıştı sonradan ve kaziyinca kopuyodu.. zaten sigili kopartırsan kani kolay kolay durmaz o basit bisey degil oyle.