Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Anal bölgede dışarda yoksa içerde olabilir mi?

Durum
    Kayakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Anal bölgede dışarda yoksa içerde olabilir mi?

Arkadaşlar diyelim ki anal bölge girişinde siğil yok, hatta anal hpv testi yaptırdık ve negatif geldi. Peki bir şekilde (su, meni, kılın su ile daha derinlere girmesi) dışarısı negatifken içerisi pozitif olma gibi bir ihtimal var mı?

Durum
    Mertt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Anal bölgede dışarda yoksa içerde olabilir mi?

Valla bana geçen ay anoskopla bakıldo yoktu bugün yine baktılar yok kafandan at temizsin dediler hala emin olamıyorum içerde var mı yok mu çünkü birisi var dedi 2 kişiydiler diğeride hayır onlar papillom siğil değil dedi falan

Durum
    Kıdemli Üye

papillom zaten siğil demek değil mi? Anoskop sürecini anlatabilir misin nasıl yapıyorlar, ne kadar sürüyor, kaç tl, yaptırmak dışardaki virüsün içeri taşınmasına sebep olabilir mi

Durum
    Mertt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Önce kaygan bir kem sürüyor bir alet var onu anal bölgene yerleştiriyor bakıyor aşırı kolay bir şey hissetmiyorsun 2dk bile sürmüyor korkma çok rahat uyuşturmuyor bile

Durum
    Mavimelodi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Genel cerrahlarda yapıyor bağirsagin belli bir bölümüne kadar bakıyorlar tabi soktukça şişiyorsun balon gibi, bittigınde biraz ağri hissediyorsun ama normal olucak o kadar hpv hastasiýım bakilmasinı doktorum istiyor diye randevu alirsanız devlet hastanesinde bakıyorlar ..bir kac gün önceden sıvı beslenip bosaltiyorsun ilaclar mide bulandirici ama o sekilde yapılmayada bilir doktorunuz gerekli hazirliklar konusunda sizi bilgilendirir.

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Mavimelodi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Genel cerrahlarda yapıyor bağirsagin belli bir bölümüne kadar bakıyorlar tabi soktukça şişiyorsun balon gibi, bittigınde biraz ağri hissediyorsun ama normal olucak o kadar hpv hastasiýım bakilmasinı doktorum istiyor diye randevu alirsanız devlet hastanesinde bakıyorlar ..bir kac gün önceden sıvı beslenip bosaltiyorsun ilaclar mide bulandirici ama o sekilde yapılmayada bilir doktorunuz gerekli hazirliklar konusunda sizi bilgilendirir.
    Bu dediğinizde eğer daha dışarı tarafta virüsler varsa bunlar aletle beraber içeri taşınmış olmaz mı? Bu konuda bir şey söyledi mi doktor acaba

Durum
    Kıdemli Üye

Makatın dısında vardı benim çok sayıda yani şoyle oldu biraz bahsedeyim ilk teşhiste ameliyatla aldılar patoliji sonucu temizdi doktor genel cerahtı içte görmedim demişti ama tabi benim aklima takildi sonra cikınca tekrar bu sefer koterle yaktı , ben sehir değistirdim artik bu dalda daha iyi bir doktora gitmeden önce kadın doğuma gittim makat için birsey yok dediler sonra icime yerleşti özel bir doktor buldum sadece bu işle ilgilenen o dediki iyiki gelmişsin çok fazla var 150 tane ve onları yaktı, gozumlede gördum ekrada sonra ilk aslinda gerçek tedavim orada başladı sonrasında tekrar nuks etti, ama bu sirada ahcc cok kullandım birgün doktor dedi biter tekrar nuks etti ama benim tip sayim fazla belki onla ilgisi var 8 aydirda hicbirsey cikarmiyorum ama cok kasintim vardi o bolgede bunun yakilmakdan sonraki kasintisiyla alakası yok hic gecmemisti doktor dediki sen icinide göster gösterdim birsey yok dediler dediginiz durumu anliyorum ama bence oyle bir olasilik cok düsük olur , aleti direk sokuyorlar orada bulaş oranini düşünmedim hic yani yanlara vs surulmuyor

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Mavimelodi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Makatın dısında vardı benim çok sayıda yani şoyle oldu biraz bahsedeyim ilk teşhiste ameliyatla aldılar patoliji sonucu temizdi doktor genel cerahtı içte görmedim demişti ama tabi benim aklima takildi sonra cikınca tekrar bu sefer koterle yaktı , ben sehir değistirdim artik bu dalda daha iyi bir doktora gitmeden önce kadın doğuma gittim makat için birsey yok dediler sonra icime yerleşti özel bir doktor buldum sadece bu işle ilgilenen o dediki iyiki gelmişsin çok fazla var 150 tane ve onları yaktı, gozumlede gördum ekrada sonra ilk aslinda gerçek tedavim orada başladı sonrasında tekrar nuks etti, ama bu sirada ahcc cok kullandım birgün doktor dedi biter tekrar nuks etti ama benim tip sayim fazla belki onla ilgisi var 8 aydirda hicbirsey cikarmiyorum ama cok kasintim vardi o bolgede bunun yakilmakdan sonraki kasintisiyla alakası yok hic gecmemisti doktor dediki sen icinide göster gösterdim birsey yok dediler dediginiz durumu anliyorum ama bence oyle bir olasilik cok düsük olur , aleti direk sokuyorlar orada bulaş oranini düşünmedim hic yani yanlara vs surulmuyor
    Teşekkürler. Anal ilişkiniz olmuş muydu acaba?

Durum
    Kıdemli Üye

Rica ederim, evet zaten ilk iliskim anal oldu 7 virüs aldım ,

Durum
    Kıdemli Üye

Forumda ki insanlardan özür diliyorum ,biraz acı bir durum ama bilinçlenilsin diye yazmak istedim .