Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kaç aydır ahcc kullanıyorum hala siğil çıkıyor napıcam ben ?

Durum
    Negatif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Kaç aydır ahcc kullanıyorum hala siğil çıkıyor napıcam ben ?

Arkadaşlar 5.5 kutu ahcc kullandım ama hala ayda 1 siğilim çıkıyor şimdi banyoda 1 tane daha çıkmış napıcam ben bunlarla geçmicek mi acaba sigara içiyorım bunun etkisi var mı acaba çıkmasında

Durum
    Almeda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Kaç aydır ahcc kullanıyorum hala siğil çıkıyor napıcam ben ?

Yaklaşık 3 buçuk aydır kullanıyorsunuz anladığım kadarıyla. Bu süre siğilleri yok etmek için çok erken vücut bağışıklığı zaten anca 3 ayda toparlanıyor telaş yapmayın çok normal siğil çıkarmanız. Sigara süreci olumsuz etkiler bu kesin ama çok istiyorsanız içmeyince mutsuz oluyorsanız daha aza indirebilirsiniz. Yeşil çay tüketin ben çok faydasını gördüm.
    Siğiller elbette bitecek kefiri de unutmayın

Durum
    Mertt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

@Almeda2 valla yapıyorum ya inşallah biter bir gün o 1 tane çıkınca ağzıma bakayım dedim yanakta 15-20 tane beyaz oluşum var dişimle yanağmın deydiği kısımds dilimle gezdirince gelmiyor dilime ama herhalde bu çıktıktan sonra psikolojik olarak ağzımda da var sanıyorum yarın doktora randevu aldım inş bir şey çıkmaz birde ağızla uğraşamam

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bence haline şükret ben 11 aydır ahcc kullanıyorum alkolüm sigaram cinsel hayatım yok yemediğim içmediğim yararlı besin yok 11. Ayda 26 tane yeni oluşum çıktı hiç bitmicek gibi geliyor

Durum
    Mertt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Peki kaç tipin var ? Ve ahccyi tam gramında mı kullanıyorsun ara falan verdin mi hiç ? 26 siğil nasıl çıkabilir hadi 3-4 tane desen neyse dicemde

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Tipini bilmiyorum bekaret olduğu için test yaptırmadım 11 ay günde 3 gr kullandım bende anlamıyorum nasıl çıkabildi doktor şüpheli oluşum dedi

Durum
    hpvvv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Sizin durumunuz gerçekten çok garip istisnai bence , çünkü ben 3 tipe sahibim 9 aydır ahcc kullanıyorum ve başta doktor 4 kapsül önerdi sonra azaltalım dedi 3 kapsül kullanıyorum şu an ve gittikçe azaltıcaz dedi , başlarda inanılmaz çok siğillerim vardı 200 üzeri lazerle 5-6 seans yaktık , ahcc 2. ayın sonunda siğil çıkarmam durdu , her gün 2-3 bardak kefir tükettim , propolis , limonlu su , ımutor kullandım , Yeşilçay , ekinezya çayı içtim düzenli olarak , bende alkol sigara cinselllik yok , bu sürede 2 ay önce major depresyona girdim aşırı zayıfladım stres vs ona rağmen çıkmadı kontrollerime gidiyorum doktor temizsin artık seni normal hasta olarak alıyorum dedi , inanın nasıl oldu bilmiyorum siğillerim çok fazla idi içte ve dışta çok ağladım sabahları namaz kıldım sürekli dua ettim 1 yıldır . Hpv ile 1 yılımı doldurdum şu an bir sıkıntı yok inşallah atlatmışımdır , doktor 2. yıl sonunda test yapıcaz dedi . Ben çok inandım arkadaşlar , çok dua ettim , başlarda çok dikkat ettim yememe ama 2 aydır hiç dikkat etmiyorum , umarım atlatırız 🙏🏻🙏🏻 sizin için kötü olmuş 11 ay 3 gr kullanmak ve hala çıkması ben sizden daha az ahcc kullandım 3 tipe rağmen .

Durum
    hpvvv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Açılarımı da yaptırdım etkisi oluyormuş yine de 7 aydır da siğilsizim .

Durum
    Almeda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Mertt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Almeda2 valla yapıyorum ya inşallah biter bir gün o 1 tane çıkınca ağzıma bakayım dedim yanakta 15-20 tane beyaz oluşum var dişimle yanağmın deydiği kısımds dilimle gezdirince gelmiyor dilime ama herhalde bu çıktıktan sonra psikolojik olarak ağzımda da var sanıyorum yarın doktora randevu aldım inş bir şey çıkmaz birde ağızla uğraşamam
    Hpv olduğumuzu öğrendiğimiz anda gerek anal gerekse oral tedirginlik yaşıyoruz ağzımızda aslında hep var olan yada yeme içmeyle alakalı basit durumlarımızı çok abartıp korku yaşıyoruz. Bende ağzımı yokladığımda değişik oluşumlar görünce KBB diş doktoru hepsini gezmiştim şükür bişey çıkmadı. Mutlaka muayene ol tabiki ama ben hpvyle alakalı bir durum olduğunu sanmıyorum ağzındakilerin. Gece uyurken ısırmış falan olabilirsin