Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Koterizasyonda %20 indirimli fiyat Dr. Levent Hocadan Forum Üyelerine Özel!

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

Koterizasyonda %20 indirimli fiyat Dr. Levent Hocadan Forum Üyelerine Özel!

Selam gençler,

Sizlere bu güzel haberi vereyim. Forumumuzda bulunan Dr.Medusa nickli Dr. Levent Türk hocayý biliyorsunuzdur 3 yýldýr bizimle forumda benimle birlikte sizlerin sorularýna yardýmcý oluyor. Geçenlerde forum üyelerine özel %3 indirimli fiyat vermesi ve 3 ay boyunca koterizasyon iþlemini (muayane ücreti hariç) ücretsiz þekilde yapmasýný konuþmuþtuk biliyorsunuz.

Þimdi de Levent Hocayla tekrar konuþtuk ve en azýndan 3 aylýk süreç içinde forum üyelerine nasýl daha fazla katký saðlarýz, nasýl koterizasyon ücretini üyeler için daha makul bir seviyeye çekeriz kendimizce konuþtuk.

Sistem ayný bildiðiniz gibi: Muayane ücretini veriyorsunuz. Koterizasyon oluyorsunuz (%20 indirimli þekilde) tekrar siðiliniz çýkarsa 3 ay boyunca koterizasyon için para ödemiyorsunuz sadece muayane ücretini ödüyorsunuz. Muayane ücreti de bence makul bu arada bilinmiþ hastanelerden daha makul olduðunu en azýndan söyleyebilirim.

Her ay 1-2 siðil veya daha fazla siðil çýkartan kiþiler için faydalý olacaðýný düþünüyorum.
    Hem kadýn hem erkek levent hocaya gidebilirsiniz çünkü hpv konusunda çok bilgilidir. Hatta benim en bilgili olduðunu düþündüðüm 1-2 doktordan biri. Övmek için söylemiyorum ama bu övünebilecek bir þey bizler için. Doktorlarýn yaklaþýmýný anlatmama gerek yok zaten siz benden de iyi biliyorsunuz o yüzden hpv konusunda yönlendirici ve bilgili hocalara açýz.

Lütfen kendisinden randevu almadan önce forumda bana nickinizi verin ki ben de doktorumuzu bilgilendirebileyim ''evet forumdaki üyemizdir'' diye.

Kendisinin web sitesi:404 Not Found
    Kendisinin mail adresi: drleventturk@gmail.com
    Ulaþabileceðiniz telefon numarasý: +90 541 410 14 91 (Arayabilirsiniz veya whatsapptan danýþabilirsiniz)

Durum
    Admin

Cevap: Koterizasyonda %20 indirimli fiyat Dr. Levent Hocadan Forum Üyelerine Özel!

Up up up

Durum
    Þans - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Koterizasyonda %20 indirimli fiyat Dr. Levent Hocadan Forum Üyelerine Özel!

Up niyetine sorumu da sorayým ben de☺ Dr. Levent bey siðilleri mercek veya görüntüyü büyüten kamerayla felan inceliyor mu acaba? Bu konuda kafam karýsýk esasýnda. Yani bu gerekli bir uygulama mý ondan bile emin deðilim. Ama bu konuda en bilinmiþ doktorlar bu yöntemi uyguladýðýndan olmasý gereken buymuþ gibi de gelmiyor deðil.

Durum
    drmedusa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    ÝSTANBUL, YENÝKAPI

Tabiki. Büyütücü gözlük kullanýyorum. küçük siðilleri görmek için güçlü bir ýþýða ve büyütmeye ihtiyacýnýz oluyor.
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENÝKAPI/ ÝSTANBUL cep: 05414101491 – Asistaným serkan tel: 05464466340 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Durum
    Þans - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Teþekkür ederim☺🙏🏼

Durum
    Admin

Büyütücü gözlük kullanmanýz süper hocam

Durum
    Bitsedegitse - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhabalar. Ben bugüne kadar 3 defa devlet hastanesinde siðillerimi yaktýrdým ancak 4. Ye yine çýktý. Levent beye gitmeyi düþünüyorum, tabiki fiyatlar deðiþiyordur ancak ortalama bi koterizasyon operasyonu için fiyat ne oluyor biliyor musunuz?

Durum
    Admin

@Bitse de gitse, Yazýmýn sonunda Levent beyin cep telefonunu yazdým Mesaj veya arama ile öðrenebilirsin kendisinden. Çünkü siðil sayýný ve büyüklüðünü bilmiyoruz.

Durum
    eyluly - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Dr. Levent Bey makat bölgesi hpv sine bakýyorsunuz da hemoroid üzerinde oluþabilecek siðilleri tespit edip anlayabiliyor musunuz? Çünkü benim hemoroid üzerinde noktacýklar var hpv olmalarýndan þüphe ediyorum. Tedavi edebiliyorsanýz gelmek istiyorum

Durum
    drmedusa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    ÝSTANBUL, YENÝKAPI

hemoroýd damarsal býr olusum onu genel cerrahý gormelý. oraya koter yapýlýrsa kanama olabýlýr
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENÝKAPI/ ÝSTANBUL cep: 05414101491 – Asistaným serkan tel: 05464466340 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Bu Konu için Etiketler