Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Genitalix diye bir ilaç duyan var mý?

Durum
    Maðdurella - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Genitalix diye bir ilaç duyan var mý?

Arkadaþlar ýnternette sigil için araþtýrma yaparken genitalix diye bir solüsyon gördüm bunu kullanan oldu mu hiç yoksa dolandiricilik mý emin olamadým müþteri memnuniyetleri de var. Siðillerin 1 haftaya düþtüðünü yazmýþlar ama size danýþmak istedim. Aranýzda kullanan var mý güvenilir mýdýr?

Durum
    Camel19 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Kýdemli Üye

Cevap: Genitalix diye bir ilaç duyan var mý?

bende çok rastladým kullanan varsa yazabilirmi merak ettim

Durum
    Meli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Banlý Üye

Arkadaþým ben þu an kullanýyorum 3 gün oldu makat bölgemde ki siðillerim yok oldu. Genital bölgemde 1 seans daha kullanmam gerekicek. Ama þu an için memnunum.

Durum
    hoffnung - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Banlý Üye

Ben de instagramda görüp aldým, bir tane siðil üzerinde deniyorum, sonuçlarý paylaþýrým.

Durum
    Özel Üye

Çok iyi olur. Bende gördüm ama emin olamadým adam kendi karýþým yapýyormuþ içine ne koyuyor kafami kurcaladý. Ilaç Getiriyorum karýþtýrýyorum falan dedi sakata gelmeyelim ne katiyor bilemem

Durum
    mehsaid123 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Banlý Üye

Herkese merhaba; bu beladan bende muzdariptim ta ki Genitalixle tanýþana kadar. Ýlk baþlarda çok çekincelerim vardý. Acaba sahte mi? iþe yarar mý? vs. ama bir çok þey denediðim için bir de bunu denesem ne olur dedim ve iletiþime geçtim. Öncelikle ilacý yapan arkadaþ inanýlmaz ilgili bende yaklaþýk 21 adet irili ufaklý vardý þu an diyebilirim ki 0 hiç kalmadý ama arkadaþýn dediði tedaviye harfiyen uydum. Ýlaç bende hiç bir yan etki yapmadý. Kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. Ama unutmayýn arkadaþýn dediklerini harfiyen yerine getirmeniz lazým.

Durum
    Özel Üye

Alla alla bende yazdým ayný adama öyle çok ilgili gelmedi. Hatta karýþýk kurusuk yazýyor. Bide harfiyen dinlenilcek birþey yokki belirli günlerde sadece sigilin üzerine siviyi sür diyor..

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

Ya yeter be kardeþim! Anca bu kadar reklam yapýlýr siz kendinizi ne zannediyorsunuz genitalix'in sahibi? bir sey demiyim demiyim diyorum ama üye oldukça oluyorsun farklý hesaplarla.

Meli, hofnung ve bu mehsaid denilen 3 kiþi de tek hesaba ait tek kiþi yazýyor! Sen biliyor musun senden kaç tane gördüm ben 4 yýldýr bu forumda. Gelmiþ nisanda açýlan konuya yorum yapmýþ, yan hesaplarýndan da kendisini desteklemiþ evet genitalix cok iyi diye, sonra baska bir hesapla daha bugün üye olup baska bir üye yaratýp ordan da övüyor! bu 3 hesabý da 1 hafta içinde açtýn 12,14 ve 19 agustos. Yetmedi baþka hesaplar açýp ordan da destekle kendini. Belki üyeler inanabilir ama sen beni keriz mi sandýn ya da kendini çok mu uyanýk sandýn forum iþlerini bilmeyen salak bir kýz mý sandýn?

3ünüzünde genitalix dýþýnda baþka bir yazýsý yok.

Seni banlýyorum her kimsen, bir daha gelip kendi ne idügü belirsiz olan ilacýnýn reklamýný yapmaya calýsýrsan bu siteyi görmeni dahi engellerim!
    Bi siz uyanýksýnýz biz salaðýz di mi?

Durum
    Özel Üye

Aaa iyi ki farkettin arya. Zaten reklam gibi yazmýþ harfiyen uyucaksiniz filan.. yazýk ya burda yardýmlaþmaya çalýþýyoruz bide bunlar kafa karýþtýrýyor

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

Ben hoffnung da yazdýgýndan beri farkýndayým zaten sadece izledim merak ettim. Masumane þekilde bu kadar kalsaydý bir sey demeyecektim. Ama 3.kez de yapýp benim sitemi kendi ne derde derman oldugu bilinmeyen, bilimsellikten uzak ilacýný sizlere “kakalamaya” çalýþma çabasýna sinirlendim.

Kullanmak isteyen yine kullansýn ama burada hiçbir üyemin güvensiz urunler kullanmamasý için elimden geleni yaparým amacým kimse bundan bir sey almasýn deðil, kendi kendine 3-4 hesap açarak kastýrmasý. Yoksa herkes caný nasýl istiyorsa öyle yapabilir beni alakadar etmez, ben sadece salak yerine konulmanýzý ve kandýrýlmanýzý istemiyorum bundan dolayý da ve bunun benim sitemde yapýlmasýna da dayanamadým.