Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Genitalix siğil solüsyonu ile 1 hafta da siğil den eser kalmadı..

Durum
    Meli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Exclamation Genitalix siğil solüsyonu ile 1 hafta da siğil den eser kalmadı..

Evet arkadaşlar şaka gibi ama 10 12 adet siğilim bir haftada geçti. Nette görüp yorumları okuduğum zaman kandırmacadır diyip güvenmemiştim ama kullanınca anladım ki kandırmaca değil. Minik fırça ile sadece siğil üzerine uyguladım ve 4. Günde siğiller den eser kalmadı. Kesinlikle satıcısı değilim benim gibi bu siğiller den bıkmış olan arkadaşlara faydam olsun diye bu siteye üye oldum. Hastanelere ilaçlara boşuna para vermeyin. Ağrısız acısız inanın 1 haftada tamamen geçti.

Durum
    Ruzgarkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Genitalix siğil solüsyonu ile 1 hafta da siğil den eser kalmadı..

Arkadaşlar başka kullanan var mı acaba ?

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alla alla tam olarak hangi bölgedeydi kadınlarda vajina içine de uygulanıyor mu acaba

Durum
    hoffnung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Ben 1 tane siğil üzerine denemek için kullandım 3 günde yok oldu ama kasık tarafındaydı. Şimdi 2 siğil üzerinde deniyorum daha iç kısımda. Şimdilik memnunum .

Durum
    marlaizgu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

nereden temin edebiliriz

Durum
    hpv_5454 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Beyler internete genitalix yada instagrama genitalix yazın çıkıyor. Giray bey ilacın formulünü bulan kişi. Allah bin kere razı olsun.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı hpv_5454 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler internete genitalix yada instagrama genitalix yazın çıkıyor. Giray bey ilacın formulünü bulan kişi. Allah bin kere razı olsun.
    Foruma bugün üye olmuşsun. Bir tane başlıkta bir tanecik bir yazın bile yok (!)
    Ve bugün bulabildiğin tüm genitalix başlıklarını bulup ''koşa koşa'' bütün başlıklarda bu genitalix denen ürünü övüyorsun, hem de daha önce bu ilaç hakkında başka üye arkadaşımız ''bizimle ilgilenmediler'' denildiği halde. Yani üyeler bile reklam olduğunu anlamıştı
    Sana son uyarım; benim sitemde, bak ''benim sitemde'' bu ilacın reklamını yapamayacaksın. Tamam mı? Daha önceki tüm denemelerin başarısızlık ile sonuçlandı. Bu sen değilsen bile çevrendeki yaverlerine söylüyorum, uğraşma daha benim sitem üzerinden bilinirlik elde edemeyeceksin.
    Hadi şimdi uslu uslu git madem o çok memnun kaldığın o ilacı kullanmaya devam et bebişim.
    Reklam olmadığına inansaydım, memnun kalmış birisi der geçerdim, dokunmazdım. Forumda üyeler kendi aralarında başka br ilaçtan/takviyeden konuştukları da oluyor çünkü.

Ban yemeye doymuyorsanız, banlamaya doymayacağım.
    Ne kadar inat, ne kadar işin peşini bırakmayan, ne kadar uyuz bir insan olabileceğimi banladıklarım çok iyi biliyor.
    Henüz öğrenmediysen sen de öğreneceksin.