Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV bitmedi şimdi de HSV

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: HPV bitmedi şimdi de HSV

Alıntı Kayakar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle. Başka cinsel yolla bulaşan hastalıktır, başka virüstür öğrenmek istemiyordum bu yeter buna da şükür diyordum ama arkadaşlar sağolsun bizi hastalık hastası yaptılar. Sürekli şu mu var bu mu var diye düşünelim istiyorlar. Olasılıklardan bıktık artık genç yaşta ölecek miyim, şu çıkacak mı bu olacak mı diye mahvolduk. Uçuk virüsü yüzünden oral ilişkiden uzak duralım denmiş zaten insanların bir virüsten dolayı travmatize olduğu ve cinsellikten soğuduğu şu forumda bu da yazılmaz ki ya. Tamam hpv yüzünden ömür boyu cinsellikten soğuyalim, uçuk yüzünden oral ilişkiye girmeyelim hatta virüs kapabiliriz diye evden bile çıkmayalım ne gerek var! Lütfen kendiniz gibi herkesi de obsesifleştirmeye çalışmayın yazdıklarınızda dikkatli olun
    Keyfiniz bilir

Durum
    Mavimelodi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Sakin yaklaşmakda yarar var kişi belki bilinçlendirmek için yazmiştır fakat son dönemlerde hepimizin içinde olduğu durum , hpv geçse bile tekrar nüks yaşayacakmış hissi belkide bir başka virüsu düşünme ihtimaline bile bizi kızgın, öfkeli yapıyor...Diliyorum ki bir gün hepimizin bu virüsü ,sağlıklı bir biçimde atlattiği güzel günler görebilmek ve herkesin bu süreçte yanında olan, elinden tuttuğu yada karşısina cıkacak onu olduğu gibi sevip saygı duyacak insanla mutlu olması...

Durum
    Tigin222 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

haklısınız çok özûr dilerim