Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: bugün koter yaptıracağım

Durum
    moralibozukordek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

bugün koter yaptıracağım

merhaba arkadaşlar,
    bir ay önce genital bölgemde beyaz et benleri fark etmiştim araştırmam sonucunda onların et beni değil hpv virüsü olduklarını öğrendim. tabi ki dünyam başıma yıkıldım korunmasız ilişkiye hiç girmedim çünkü. bugün muayeneye ve muhtemelen koter yaptırmaya gideceğim. canım acıyacak diye ödüm kopuyor. sizlerden tek isteğim bana şans dilemeniz🥺 gelişmeleri de yazarım buraya. ayrıca smear ve biyopsi de alınacak sanırım. çok can yakan bir şey mi bu koter? bir de konuyu buraya açtım ama yanlışsa kusuruma bakmayın.

Durum
    cgdmsrgll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: bugün koter yaptıracağım

Koter yaptirmadim. Şans dilemeye geldim. Korkma birgün atlatıcaz cok can yakan bir sey degil diye duydum. Geçmiş olsun🤗

Durum
    Tecrübeli Üye

siz nasıl tedavi oluyorsunuz peki? cok tesekkür ederim🥺🤍

Durum
    Özel Üye

Ben tedavi olamadim bulundugum sehirde kriyo yok dediler. Ilk kendim asitle yakmistim ama bilincsizdim yara oldu sonra tekrar çıktı anus kisminda. Bi sure sonra vajinamin giris kisminda anusle arasindaki bolgede cikti. Kadin doguma gittim o da onemsemedi burda tedavi yok diyip aldara kullanmami onerdi. Aldara kremi aldim 235 lira. Anus kisminda kullandim yatarken 3 gun arayla 8 kullanimda anus kisminda bir sey kalmadi hafif bi tahris olma durumu vardi. Doktor fito diye bi krem vermisti ilk gittigimde yaralar için onu kullandim. Anus kismimda bi ay oldu hala çıkmadı. Vajina kismina ise verrutol kullandım girise. Giristekileri döktü. Doktor iceride de var demisti girisin iceri kismindakilere de su an verrutol uyguluyorum. Elimle kontrol ettigimde derinde bir sey elime degiyodu fakat 3 4 gundur kaybolmus artik degmiyo. Bu sure icerisinde eczaneden bi tane bagisiklik guclendirici almistim rastgele adı sambu glucan. Bimden bitki cayi aldim yine rastgele a c e vitaminlerini iceren karisimlar var. Sarimsak yogurt sogan tuketmeye ozen gosteriyorum. Sigil cikmiyo su an. Ama bi hafta once agzimda sigil fark ettim iki tane onlari gozlemliyorum. Şimdilik surec bu sekilde

Durum
    Honey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Merhabalar.Ben yaklaşık 3.5 ay önce koter yaptırmıştım.Sizinki gibi siğillerin beyaz beyazdı.Belden aşağımı uyuşturdular.O an adımı söylediklerinde falan gözlerimi acabiliyordum onu dışında ne ses koku bişey duymadım.Ve ben 1 gece hastanede yattım idrar konusunda bile bağladıkları bı aparat vardı sonda mi deniyor tam bilmiyorum onunla hallettik o gece.Ertesi günde taburcu oluyorsun yaraların kahve kahve oluyor görüyorsun zaten yanan yerleri.Pansuman + furacin krem verdiler bana.20 günde falan nerdeyse bişey kalmıyor.O sürede hafif kanaman gelebilir benim içte olduğu için gelmişti.Ve kabız olmamaya dikkat et.Ama şunu farkettim buradaki kimse benim gibi olmamış ben bildiğiniz ameliyat gibi yaşadım diğerleri o gün evine gitmiş belden aşağısı uyusturulmamis falan.Benim tekrar nuks olmadı sadece suphelendigim yerlerim olmuştu oralarda elma sirkesiyle söndü hala tam emin değilim oralar siğil miydi diye.

Durum
    Mertt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Kendi kendine teşhis koyma siğil olmayabilir herkes burda ağzında siğil olduğunu sandı çünkü ve sonuç çıkmadı

Durum
    Özel Üye

Tat tomurcukları değil dilimin altina dogru gırtlağımla arasinda 2 tane farklı voyutlarda et beni gibi ben sigil oldugunu dusunuyorum. Su an bi islem yapmiyorun zaten sadece gozlemliyorum cogalacak mi gidecek mi bakiyorum
    Alıntı Mertt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendi kendine teşhis koyma siğil olmayabilir herkes burda ağzında siğil olduğunu sandı çünkü ve sonuç çıkmadı

Durum
    Tecrübeli Üye

merhaba maalesef haberler iyi değil. cumartesi günü uyutarak koter yapacak. çok yaygın lokal anesteziyle olacak şekilde değil dayanamazsın dedi. maalesef çok moralim bozuk klinikten çıktığımdan beri durduramıyorum gözyaşlarımı. hayatım bitti gibi hissediyorum. napacağım bilmiyorum bitik haldeyim

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı moralibozukordek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba maalesef haberler iyi değil. cumartesi günü uyutarak koter yapacak. çok yaygın lokal anesteziyle olacak şekilde değil dayanamazsın dedi. maalesef çok moralim bozuk klinikten çıktığımdan beri durduramıyorum gözyaşlarımı. hayatım bitti gibi hissediyorum. napacağım bilmiyorum bitik haldeyim
    Neden ağlıyorsunuz? Ben de direkt anestezi ile oldum lokal anestezi yapılmadı cok kısa ve basit bir işlem moralinizi bozmayın. Keşke koter olsa ve bitse, güçlü olmaya calısın cok basic bir operasyon ve sigilleri yok etmede etkili.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden ağlıyorsunuz? Ben de direkt anestezi ile oldum lokal anestezi yapılmadı cok kısa ve basit bir işlem moralinizi bozmayın. Keşke koter olsa ve bitse, güçlü olmaya calısın cok basic bir operasyon ve sigilleri yok etmede etkili.
    daha önce böyle bir sey yasamadım. hic opere olmadım. korktum anestezi diyince. bir de bakımı zor olabilir falan dedi iyice korktum🥺