Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 23 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kriyo mu koter mi yoksa elma sirkesi mi ?

Durum
    moralibozukordek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Kriyo mu koter mi yoksa elma sirkesi mi ?

eczacı bana da duoderm verdi ancak prospektüste genital bölgeye uygulamayın yazıyor. ben kullanmadım o yüzden🥺

Durum
    Honey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı moralibozukordek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eczacı bana da duoderm verdi ancak prospektüste genital bölgeye uygulamayın yazıyor. ben kullanmadım o yüzden🥺
    Ben de ilk bı korktum ama araştırdım sitede duoderm kullananlarda varmış içerik olarak aynıymış zaten hatta doktoruna soranlar var duadermi onlar da önermiş.Ve bugün 2 gün acısı asla öyle dayanılmaz bişey değil elma sirkesi daha çok acitıyodu beni.Bir dakikalık bı cızzz diyo o kadar

Durum
    Sister09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Honey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özel doktorum öğrenci olduğumu biliyor ben mecburen aileme söylemek zorunda kaldığımda ailem gidip doktorla görüşmüşler nolcak durumu tehlike var mı diye benim haberim yoktu.Baya olayların içinde aslında ama böyle ihmal etmesi beni üzdü.
    18 ağustosta kadın doğum dan randevu aldım devlet hastanesinde.Bakalim ne diyecek.Koter yada kriyo yapmama ihtimali var mı bilmiyorum.Her hastane yapıyor mu ?
    Ben de devlette kadın doğuma gittim ama cildiyeye randevu almamı söyledi Anadolu yakasındaysan kartal ve Zeynep Kamil de yakıyorlarmış doktorum oralara gitmemi söyledi