Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kriyo mu koter mi yoksa elma sirkesi mi ?

Durum
    Honey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Kriyo mu koter mi yoksa elma sirkesi mi ?

Alıntı cataleya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    size tek tavsiyem, dün dermatolog ile görüştüm genital bölgenin cok ince bir derisi oldugunu kolda bacakta alerjik reaksiyon yapmayan seylerin, genital bölgede alerji yapabileceğini söyledi, nitekim propolis alerjisi ile gittim. kulagıma küpe oldu. aldara dısında bundan sonra asla birsey sürmeyeceğim.sizde asla sirke blah blah seyleri sürmeyiniz
    @ catelaya seni hatırlıyorum.Propolis alerjisi hakkında yazdığında bende kullandığımı söylemiştim.Valla ben Allah ne verdiyse sürdüm iyice kötüleşmeden şu bir ikiden de kurtulmak istiyorum.Onlar gitse bir daha çıkmayacak gibi geliyor (

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Mavimelodi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Devlet hastaneleri cildiye bölümünde dondurma işlemi yapilıyor ..koter içinde bazı devlet hastanelerini araştırabilirsin senin için masraf olmaz hem, lütfen araştır doktoruna icin ısinmıyorsa soru soramiyorsan ilgilenmediğini düşunüyorsan her zaman 2.bir düşüncen olmalı çunkü vakit degerli bu hastalikda ayrica gittiğiniz özel doktorunada ögrenciyim diye belirtin lütfen gerçek bir doktorsa size yardımci olucaktır..
    Özel doktorum öğrenci olduğumu biliyor ben mecburen aileme söylemek zorunda kaldığımda ailem gidip doktorla görüşmüşler nolcak durumu tehlike var mı diye benim haberim yoktu.Baya olayların içinde aslında ama böyle ihmal etmesi beni üzdü.
    18 ağustosta kadın doğum dan randevu aldım devlet hastanesinde.Bakalim ne diyecek.Koter yada kriyo yapmama ihtimali var mı bilmiyorum.Her hastane yapıyor mu ?

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Honey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vajinal girişte verrutolu biraz fazla sürsem içime girip daha kötü olur diye korkuyorum tam hassas bı yer.Bu arada ben devlet Hastanesi'nde yaşla ilgili bir sınırlama var mı ? smearde vardı sanırım ben 22 yaşındayım
    Ben duymadim yasla ilgili bi skinti. Cinsel iliskisi olan her kadin baktirmak isteyebilir bence.. verrutole gelince degse de bisey olmaz ben vajina icindeki sigilleri bile verrutolle yakmistm hatta vajina ici daha az aciyor ve daha cabuk iyileşiyor ama tabi tecrube melesesi dogru yapmayi bilmen lazm

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben duymadim yasla ilgili bi skinti. Cinsel iliskisi olan her kadin baktirmak isteyebilir bence.. verrutole gelince degse de bisey olmaz ben vajina icindeki sigilleri bile verrutolle yakmistm hatta vajina ici daha az aciyor ve daha cabuk iyileşiyor ama tabi tecrube melesesi dogru yapmayi bilmen lazm
    Peki bir siğil için ne kadar süre uyguluyorsun ? Ve günde kaç kez ? Krem sürmek falan gerekiyor mu tahriş olduğunda

Durum
    cgdmsrgll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Benimki de tam o kisimdaydi baslarda tereddut ettim boyle birbirine yapisik beyaz renkteydi benimki. Verrutolu kullandim cok kisa surede geçirdi. Bir iki kere de aldara kullandim o bolge icin. Ic kisimda da sigil var giriste oralara da verrutol kullniyorum kulak copu ile

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı cgdmsrgll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benimki de tam o kisimdaydi baslarda tereddut ettim boyle birbirine yapisik beyaz renkteydi benimki. Verrutolu kullandim cok kisa surede geçirdi. Bir iki kere de aldara kullandim o bolge icin. Ic kisimda da sigil var giriste oralara da verrutol kullniyorum kulak copu ile
    Yaa kullanmak açısından içim rahatladı biraz.O gitistekilerde kaybolmus gibi olmuş biraz ama yine de gördüğüm yerlere verrutolu çok dikkatli uygulayacağım.18 inde de doktora görününce buraya güncelleme yapıcam yine .Herkese teşekkürler..

Durum
    Tip 6 Bayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

2500 tl bana daha çok paket ücreti gibi geldi yani bir sefer o miktarda ücret alındıktan sonra tekrar bir ücret almıyorlar, aksi haldeyse aşırı pahalı. benim tecrübeme göre koter kısa vadede hızlandırılmış sonuç verir. kriyo ekonomiktir birkaç seans gerektirebilir, derinin dermis tabakasına kadar nüfuz ettiği için daha etkilidir.

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Honey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki bir siğil için ne kadar süre uyguluyorsun ? Ve günde kaç kez ? Krem sürmek falan gerekiyor mu tahriş olduğunda
    Gunde 3 defa falan 3 gun sonra sicak su dolu bi kovaya oturuyordum vajina ici kaskati oluyordu cunku sokemiyordum diger sekilde. Suyla yumusayip sokuluyordu sonra dusa girip cikip bi bakiyordum ici tertemiz hepsi soyulmus gitmis ve acimiyor. Sonrasinda antibiyotik kremlerle ve hizli iyilestirici bazi yaglarla surekli destekliyordum pamukla falan kapatiyordum vajina agzina pamuk koyuyordm yani ic camasiriyla temas edip acitmasin diye. 3 gune iyilesiyordu 4 gune hic biseyin kalmıyor. O bolge daha hizli iyilesiyor..

Durum
    Kıdemli Üye

Fiyat bana da çok yüksek geldi burda herkesin düşük fiyatlara yaptırdığını öğrenince.Bilmiyorum paket falan mı.Doktorumun ağzından kerpetenle laf alıyorum ben sormadan bişey demiyor o yüzden paket mi bilmiyorum.En son wpden verrutol kullansam sakıncası var mı diye yazdım bana görüldü attı 😂😂😂 muhtemelen doktorumu degistiricem umarım yeniden koter kriyo gibi işlemler görmem gerekmez

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gunde 3 defa falan 3 gun sonra sicak su dolu bi kovaya oturuyordum vajina ici kaskati oluyordu cunku sokemiyordum diger sekilde. Suyla yumusayip sokuluyordu sonra dusa girip cikip bi bakiyordum ici tertemiz hepsi soyulmus gitmis ve acimiyor. Sonrasinda antibiyotik kremlerle ve hizli iyilestirici bazi yaglarla surekli destekliyordum pamukla falan kapatiyordum vajina agzina pamuk koyuyordm yani ic camasiriyla temas edip acitmasin diye. 3 gune iyilesiyordu 4 gune hic biseyin kalmıyor. O bolge daha hizli iyilesiyor..
    Şu an o vajina girişinde gördüğüm beyazlıklar kayboldu.Bu başlığı açmadan önce sirke pamuk yapıyordum oraya onun etkisinden sanırım.Su anlık orda bı problem yok ama üst kısımda çok minik bı siğil farkettim oraya uygulayacağım.Verrutol yokmuş duaderm aldım bende.İlk dün gece sürdüm hiç yakma acıma olmadı.Ama bakalım diğer seferler nasıl olcak acır kesin Sıcak suya oturmak baya mantıklıymis eğer yeniden çıkarsa orda öyle yaparım