Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 55 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1 yıldır savaşıyorum 1 yıl sonunda siğil sayısında aşırı artış

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

1 yıldır savaşıyorum 1 yıl sonunda siğil sayısında aşırı artış

Merhaba 1 yıl önce çıkan siğille hpv olduğumu öğrendim 1 yıldır her ay düzenli kontrole gidiyorum son 4 aydır oluşum gözlenmiyordu kontrolüme 2 ay ara verdikten sonra 2 ay sonunda bugün kontrole gittim ve şok oldum 26 tane şüpheli oluşum gözlemlediğini söyledi doktorum ilk aylardan beri en fazla 3 adet çıkan siğiller 1 yılın sonunda nasıl oldu da 26 adet çıkabildi anlamıyorum hepsini temizlettim bakireyim tipini bilmiyorum hpv öğrendiğimden beri beslenmeme kendime çok dikkat ediyorum 11 aydır günde 3 gr ahcc kullanıyorum hayatımda cinsellik zaten yok alkol sigara yok şeker kahve tatlı yok sağlıklı bağışıklığı güçlendiren doğal ne varsa yiyorum arkadaşlar bu nasıl olur anlamıyorum şimdiden sonra ne yapmam gerek onu da bilmiyorum çok çaresizim (

Durum
    Özel Üye

Cevap: 1 yıldır savaşıyorum 1 yıl sonunda siğil sayısında aşırı artış

1 hafta önce tatilden geldim 10 gün boyunca her gün denize girdim görünmeyen siğiller deniz suyu sayesinde mi gün yüzüne çıktı acaba

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bunu duyunca çok üzüldüm aynı yerde tedavi görüyoruz hpv testi yaptırdım negatıf geldi adil hoca tertemizsin hıc bir seyın yok dedı gönül rahatlıgıyla evlenebilirsin dedi kafam karıstı su an cumartesı gunu koter ızlerıne mudahale etmişti bunlar siğil degıl şüphe bırakmayalım dedı bende korktum acıkcası

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Umudum var Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba 1 yıl önce çıkan siğille hpv olduğumu öğrendim 1 yıldır her ay düzenli kontrole gidiyorum son 4 aydır oluşum gözlenmiyordu kontrolüme 2 ay ara verdikten sonra 2 ay sonunda bugün kontrole gittim ve şok oldum 26 tane şüpheli oluşum gözlemlediğini söyledi doktorum ilk aylardan beri en fazla 3 adet çıkan siğiller 1 yılın sonunda nasıl oldu da 26 adet çıkabildi anlamıyorum hepsini temizlettim bakireyim tipini bilmiyorum hpv öğrendiğimden beri beslenmeme kendime çok dikkat ediyorum 11 aydır günde 3 gr ahcc kullanıyorum hayatımda cinsellik zaten yok alkol sigara yok şeker kahve tatlı yok sağlıklı bağışıklığı güçlendiren doğal ne varsa yiyorum arkadaşlar bu nasıl olur anlamıyorum şimdiden sonra ne yapmam gerek onu da bilmiyorum çok çaresizim (
    Bu 2 ay esnasinda genital temizligi nasil yaptin canm veya oncesinde

Durum
    Özel Üye

Hpv olduğunu öğrendiğimden beri makineyle yapıyorum temizliği jilet ağda epilasyon hiçbirini yapmıyorum makineyi de doktorum önermişti

Durum
    Özel Üye

Koter izlerine nasıl müdahale ediyor kafanız karışmasın benim başıma gelen size de gelicek değil ben şu an sebebini araştırıyorum anlamaya çalışıyorum çare arıyorum

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Nokta seklınde koterden kalma izler vardı onları radyo frekans yaktı

Durum
    Özel Üye

Bende çıkanlara da şüpheli dedi yüzde yüz siğil diyemem temizlemeyelim şu an takip edelim dedi ben şüpheyle yaşamak istemediğimden içim rahat etmez diye hepsini temizlettim

Durum
    Özel Üye

1 yıl sonunda tam kurtuldum bitti derken şimdi yine başa sardık her ay kontrole gidicem yine

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Merhaba canım geçmiş olsun senin hpv ne kadar dirençli çıktı ne lanet bir şeymiş ya.
    Makinayla alırken sigili kanatma tarzı bir şey oldu mu bu arada bu ihtimali de degerlendirelim