Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 55 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    zel ye
    yelik tarihi
    26.Kasm.2019
    Tecrbe Puan
    1

1 yldr savayorum 1 yl sonunda siil saysnda ar art

Merhaba 1 yl nce kan siille hpv olduumu rendim 1 yldr her ay dzenli kontrole gidiyorum son 4 aydr oluum gzlenmiyordu kontrolme 2 ay ara verdikten sonra 2 ay sonunda bugn kontrole gittim ve ok oldum 26 tane pheli oluum gzlemlediini syledi doktorum ilk aylardan beri en fazla 3 adet kan siiller 1 yln sonunda nasl oldu da 26 adet kabildi anlamyorum hepsini temizlettim bakireyim tipini bilmiyorum hpv rendiimden beri beslenmeme kendime ok dikkat ediyorum 11 aydr gnde 3 gr ahcc kullanyorum hayatmda cinsellik zaten yok alkol sigara yok eker kahve tatl yok salkl bakl glendiren doal ne varsa yiyorum arkadalar bu nasl olur anlamyorum imdiden sonra ne yapmam gerek onu da bilmiyorum ok aresizim (

zel ye
    yelik tarihi
    26.Kasm.2019
    Tecrbe Puan
    1

Cevap: 1 yldr savayorum 1 yl sonunda siil saysnda ar art

1 hafta nce tatilden geldim 10 gn boyunca her gn denize girdim grnmeyen siiller deniz suyu sayesinde mi gn yzne kt acaba

zel ye
    yelik tarihi
    21.Ocak.2020
    Tecrbe Puan
    1

Bunu duyunca ok zldm ayn yerde tedavi gryoruz hpv testi yaptrdm negatf geldi adil hoca tertemizsin hc bir seyn yok ded gnl rahatlgyla evlenebilirsin dedi kafam karst su an cumartes gunu koter zlerne mudahale etmiti bunlar siil degl phe brakmayalm ded bende korktum ackcas

zel ye
    yelik tarihi
    25.Haziran.2019
    Tecrbe Puan
    2

Alnt Umudum var Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Merhaba 1 yl nce kan siille hpv olduumu rendim 1 yldr her ay dzenli kontrole gidiyorum son 4 aydr oluum gzlenmiyordu kontrolme 2 ay ara verdikten sonra 2 ay sonunda bugn kontrole gittim ve ok oldum 26 tane pheli oluum gzlemlediini syledi doktorum ilk aylardan beri en fazla 3 adet kan siiller 1 yln sonunda nasl oldu da 26 adet kabildi anlamyorum hepsini temizlettim bakireyim tipini bilmiyorum hpv rendiimden beri beslenmeme kendime ok dikkat ediyorum 11 aydr gnde 3 gr ahcc kullanyorum hayatmda cinsellik zaten yok alkol sigara yok eker kahve tatl yok salkl bakl glendiren doal ne varsa yiyorum arkadalar bu nasl olur anlamyorum imdiden sonra ne yapmam gerek onu da bilmiyorum ok aresizim (
    Bu 2 ay esnasinda genital temizligi nasil yaptin canm veya oncesinde

zel ye
    yelik tarihi
    26.Kasm.2019
    Tecrbe Puan
    1

Hpv olduunu rendiimden beri makineyle yapyorum temizlii jilet ada epilasyon hibirini yapmyorum makineyi de doktorum nermiti

zel ye
    yelik tarihi
    26.Kasm.2019
    Tecrbe Puan
    1

Koter izlerine nasl mdahale ediyor kafanz karmasn benim bama gelen size de gelicek deil ben u an sebebini aratryorum anlamaya alyorum are aryorum

zel ye
    yelik tarihi
    21.Ocak.2020
    Tecrbe Puan
    1

Nokta seklnde koterden kalma izler vard onlar radyo frekans yakt

zel ye
    yelik tarihi
    26.Kasm.2019
    Tecrbe Puan
    1

Bende kanlara da pheli dedi yzde yz siil diyemem temizlemeyelim u an takip edelim dedi ben pheyle yaamak istemediimden iim rahat etmez diye hepsini temizlettim

zel ye
    yelik tarihi
    26.Kasm.2019
    Tecrbe Puan
    1

1 yl sonunda tam kurtuldum bitti derken imdi yine baa sardk her ay kontrole gidicem yine

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Merhaba canm gemi olsun senin hpv ne kadar direnli kt ne lanet bir eymi ya.
    Makinayla alrken sigili kanatma tarz bir ey oldu mu bu arada bu ihtimali de degerlendirelim
    Ahcc temini iin ulaacanz numara; 0542 487 21 22.

Her ey gzel olacak. Belki bugn deil ama elbet bir gn.