Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Erkek Hasta Kadın Doktor/ Kadın Hasta Erkek Doktor

Durum
    Holoyoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Erkek Hasta Kadın Doktor/ Kadın Hasta Erkek Doktor

Burada erkek dermatolog bulmakta zorlanıyorum. Kadın doktora gidicem mecbur. Karşı cins doktora gitmeye nasıl bakıyorsunuz fikirlerinizi alabilir miyim?

Durum
    Mavimelodi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Erkek Hasta Kadın Doktor/ Kadın Hasta Erkek Doktor

Insan hasta olduğunda inanin buna bakmak diye birşey düşünmüyor önemli olan doktorun seni anlaması ve ilgilenmesi kendinle uyumlu görmediğin doktoru mutlaka değiştirebilmelisin,sorularina yanit alabilmelisin yoksa kadın erkegı farketmiyor..sonucta hasta ve doktor ilişkisi..ama tabiki mesela bir arkadaşınız size kadın doktorun iyi bir tedavisi olduğunu tavsiye etmiştir o zaman dinlemekde yarar var..nacizane görüşüm.

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Valla ben gecen uzun zaman sonra ilk defa kadin jinekoloja gittim. Yuzume bile bakmadi bi kadin olarak smear aldirmanin ne kadr onemli oldugunu onun daha iyi bilmesi lazimken bana ne gerek var durmadan smear mi alicaz biz seklinde konustu ki son 1 yildir smear vermiyorum. Sanki onu oraya zorla oturtmuslar silah zoruyla is yapıyormuş gibi davraniyordu. Erkek kadin dogumcular daha ilgili benim gozlemlerim sonucu. En azindan korkularimiza cok gereksizmis gibi bakmiyorlar. O yuzden ben kesinlikle erkek doktor terch ediyorum hangi alanda olursa olsun asla cekinmem karsi cins diye

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla ben gecen uzun zaman sonra ilk defa kadin jinekoloja gittim. Yuzume bile bakmadi bi kadin olarak smear aldirmanin ne kadr onemli oldugunu onun daha iyi bilmesi lazimken bana ne gerek var durmadan smear mi alicaz biz seklinde konustu ki son 1 yildir smear vermiyorum. Sanki onu oraya zorla oturtmuslar silah zoruyla is yapıyormuş gibi davraniyordu. Erkek kadin dogumcular daha ilgili benim gozlemlerim sonucu. En azindan korkularimiza cok gereksizmis gibi bakmiyorlar. O yuzden ben kesinlikle erkek doktor terch ediyorum hangi alanda olursa olsun asla cekinmem karsi cins diye
    Bende aştım o konuları ilk baslarda bayan doktora gitmeye cekınıyordum şimdi direk derdimi anlatıyorun

Durum
    Almeda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Söz konusu doktor olunca hiç kasılmaya gerek yok bence onlar zaten size karşı cins gözüyle bakmıyor içinize sinen size iyi geldiğini düşündüğünüz hangi doktora kadın erkek ayırt etmeden bence gidin derdimiz sadece çare bulmak ben sürecimi hep erkek doktorlarla geçirdim ki hassasımdır bu konuda. Ama iyi olmak için iyi olana gitmek zorundayız