Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Toplu Aþýya Gidelim mi?

Durum
    gunelisgunler - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Toplu Aþýya Gidelim mi?

Þimdi arkadaþlar malum biz bugün bu var olan tiplerimizi geçirsek bile yarýn birgün yine ya aynýndan ya da lacivertinden gelebilir O yüzden ben diyorumki toplu aþý indirimi alýp bi yerde aþý mý yaptýrsak?

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Toplu Aþýya Gidelim mi?

Alýntý gunelisgunler Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þimdi arkadaþlar malum biz bugün bu var olan tiplerimizi geçirsek bile yarýn birgün yine ya aynýndan ya da lacivertinden gelebilir O yüzden ben diyorumki toplu aþý indirimi alýp bi yerde aþý mý yaptýrsak?
    Öyle bir yer yok ki caným, eczanelerde gardasilin fiyatý uçmuþ 300dü, 329 filan olmuþ. O 29 tl'lik fark beni kahretti

Þöyle temizinden 200 tl yapacak yer bulsak, ak parti mitingine gider gibi otobüse bütün hpvliyiz.com ailesini toplardým, konvoy halinde giderdik Elinize bide pankart verirdim ''siðiller bizi yýldýramaz'' diye çýðrýþýrdýnýz ben de otobüsün en önünde erdoðan reyiz gibi el sallardým gfbdhnjsklç þu an düþündüm de güzel fikir

Durum
    hepeve - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Moderatör

Hahsjsjddj buraya gelin köy nasý olsa indirimli bi fiyat buluruz 😂😏

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

Alýntý hepeve Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hahsjsjddj buraya gelin köy nasý olsa indirimli bi fiyat buluruz ����
    Kýzým samsun'a aþýya geleceðime, daha egzantrik bir yere gider hem gezer hem aþýmý yaptýrýrým hahahaha.
    Durun bakalým benim eczane sahibi arkadaþým var Eczacý arkadaþýmla konuþurum, uygun fiyata verebiliyorsa hepimize kargolar, biz de ücretleri havale yaparýz. Nasýl fikir?

Ayrýca: Bi tatile gidiyorum 10-15 gün buralarda olmayacaðým bugünden itibaren, ulaþmak isteyen blog yoluyla iletiþim kýsmýndan mail atsýn forum size emanet. döndüðümde arkadaþýmla konuþurum

Durum
    Nova - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Özel Üye

þahsen ben aþýdan önce iyileþmeye bakýcam zaten artýk kapma þansým yok uzun bir süre veda ettim bu iþlere.

Bu Konu için Etiketler