Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tip 6'dan Kurtuldum. Sonuç Negatif

Durum
    Tip 6 Bayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Tip 6'dan Kurtuldum. Sonuç Negatif

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 12 aylık tedavi sürecini negatif olarak sonuçlandırdım. Sadece tip 6'ya sahiptim, siğillerimin bir tanesi alfa papilloma olarak tanımlanan büyük karnabahar şekildeydi def'aten yaptırdığım kriyolar sonunda küçülerek azaldı. alti ay çıkmamasının akabinde mavi labtan yaptırdığım oral ve genital testin negatif gelmesi ile tedaviyi tamamladım. yaş, iş stresi ve en önemlisi virüs yoğunluğum fazla olduğu için tedavimde uzun sürdü.

Tedavi sürecinde, 8 ay boyunca her sabah aç karna aksatmadan time healttan aldığım ahcclerden 6 adet kullandım, bunlarla birlikte kahvaltıda 20 damla bee propolis, kahvaltı sonrası 1 adet solgar yeşil çay extresi kullandım. Alkolü bıraktım, sigara zaten içmiyordum. Cinselliğe kırmızı kart çektim, protein ağırlıklı beslendim. Spor ve diyet yaptım, 13 kilo verdim. Tüyleri makasla kısalttım, düzenli olarak tedavimi oldum. Hpv' vücuttan atılmaz diyen doktorları hiç bir zaman dikkate almadım. Bu hastalıkla mücadele de benim tecrübeme göre temel unsur, moral/motivasyonu yüksek tutmak. Akabinde sabırlı olmak ve tedaviyi aksatmamak geliyor.

Bir gün bende negatif olur muyum? foruma girmeyen üyelerin arasına karışır mıyım? o güzel atlara binip gider miyim? Derken olabildik çok şükür. Allah tekrar yaşatmasın, cinselliğe bakışım tamamen değişti. Bu saatten sonra sevişeceğim kadın karım olacak kişidir. Moralinizi bozmayın, sabırlı olun, kendinizi koyuvermeyin, tedavinizi aksatmayın. Güncel makaleleri okuyun, videoları izleyin, farklı farklı doktorlardan bilgiler edindikçe üstesinden gelinilebileceğine inanacaksınız. herkese iyi forumlar

Durum
    hpv16korkuyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Tip 6'dan Kurtuldum. Sonuç Negatif

Tebrik ediyorum, büyük geçmiş olsun umarım bu illet bi daha size asla uğramaz ve darısı başımaa 🙏🏻

Durum
    Almeda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Çok geçmiş olsun darısı bütün bu sıkıntıya maruz kalanlara inşallah 🙏

Durum
    Honey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Tip 6 Bayı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 12 aylık tedavi sürecini negatif olarak sonuçlandırdım. Sadece tip 6'ya sahiptim, siğillerimin bir tanesi alfa papilloma olarak tanımlanan büyük karnabahar şekildeydi def'aten yaptırdığım kriyolar sonunda küçülerek azaldı. alti ay çıkmamasının akabinde mavi labtan yaptırdığım oral ve genital testin negatif gelmesi ile tedaviyi tamamladım. yaş, iş stresi ve en önemlisi virüs yoğunluğum fazla olduğu için tedavimde uzun sürdü.

Tedavi sürecinde, 8 ay boyunca her sabah aç karna aksatmadan time healttan aldığım ahcclerden 6 adet kullandım, bunlarla birlikte kahvaltıda 20 damla bee propolis, kahvaltı sonrası 1 adet solgar yeşil çay extresi kullandım. Alkolü bıraktım, sigara zaten içmiyordum. Cinselliğe kırmızı kart çektim, protein ağırlıklı beslendim. Spor ve diyet yaptım, 13 kilo verdim. Tüyleri makasla kısalttım, düzenli olarak tedavimi oldum. Hpv' vücuttan atılmaz diyen doktorları hiç bir zaman dikkate almadım. Bu hastalıkla mücadele de benim tecrübeme göre temel unsur, moral/motivasyonu yüksek tutmak. Akabinde sabırlı olmak ve tedaviyi aksatmamak geliyor.

Bir gün bende negatif olur muyum? foruma girmeyen üyelerin arasına karışır mıyım? o güzel atlara binip gider miyim? Derken olabildik çok şükür. Allah tekrar yaşatmasın, cinselliğe bakışım tamamen değişti. Bu saatten sonra sevişeceğim kadın karım olacak kişidir. Moralinizi bozmayın, sabırlı olun, kendinizi koyuvermeyin, tedavinizi aksatmayın. Güncel makaleleri okuyun, videoları izleyin, farklı farklı doktorlardan bilgiler edindikçe üstesinden gelinilebileceğine inanacaksınız. herkese iyi forumlar
    Öncelikle çok tebrik ederim, darısı buradaki herkesin başına inşallah bende de tip 6 var sanırım düşük riskli olsa da vücuttan atması biraz zor bi tip ama kafam karıştı biraz 8 ay mı yoksa 12 ay mı sürdü tedaviniz ?

Durum
    Tecrübeli Üye

teşekkür ediyorum. inşallah sizler de bir an önce atlatırsınız. tip 6 kanser açısından düşük risk ama replikasyon döngüsü fazla ve immun cevaptan kolay kaçıyor. tam ifade edememişim, ilk önce bende sıradan et beni sandım. fark ettikten iki ay sonunda doktora gittim. adam akıllı tedaviye başlayalı sekiz ay oldu.

Durum
    Honey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Bende 11 de olduğu için süreyi tam kestiremiyorum ama 8 ay güzel bi Zaman.
    İnşallah negatifim diye yazdığımız günler yakındır, teşekkürler😀

Durum
    trex22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Tebrikler Erkek arkadaşların bu şekilde negatif olduğunu belirtmesi güzel bir şey.Darısı başımıza

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ay siz böyle ne güzel tek tek negatif oluyorsunuz 2 gün önce almeda negatif oldu, şimdi sen oldun çok sevindim tebrik ederim çok mutlu oldum

Hpv vücuttan atılmaz diyen doktorların düşüncelerine kendinizi hapsetmeyin, bal gibi de atılır! 3 bucuk yıldır siğil çıkarmıyorum ötesi var mı 😃

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Hayırlı olsun öncelikle doktor örnegi nasıl aldı sizden ayrıntılı yazarmısınız ben kendım aldım negatif geldi sonuc mavi labtaki doktor nasıl aldi onu merak edıyorum

Durum
    Tecrübeli Üye

sevgili @arya bizleri bu platformda toplayarak, fikir alış/verişinde bulunmamıza imkan sağladığınız için size ayrıca teşekkür ederim.
    @mert2036 ben beykent şb. yaptırdım numuneyi kendim aldım, pozitif olduğumu da yine kendi aldığım bulguyla öğrendim. diğer şubelerde isteğe bağlı olarak laborantlar tarafından alınıyor diye biliyorum. organize olmayan virüs kristal yapıda olduğu için aklımda herhangi bir şüphe yok.