Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 23 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Genital Siğil Tedavi sonrasi İz kalır mı

Durum
    mete - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Genital Siğil Tedavi sonrasi İz kalır mı

Alıntı Camel19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok saçma olabilir ama bir şeyy aklıma geldi. kriyo izleri beyaz kalıyor ya hani solaryuma gitsek o bölge tek bir renk haline gelmezmi
    hiç düşünmemiştim mantıken olması gerekir durumu açık bir şekilde anlatmak lazım

Durum
    mete - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı cataleya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aman en büyük sorun bu olsun kurtulalım şu lanet hastalıktan da iz kalmasına razıyım ben
    biraz zaman alıyor uğraştırıyor ama geçiyor şu devirde derde derman bulunmayacak çok az şey var. insalah en kısa sürede kurtulursunuz.

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Takmayin arkadaslar hastalik gecince o beyazliklar gececekkk ))) zamanla duzeltir deri kendini. Koterin izi bile hafif deride bi ice cokus seklinde kaliyor sivilce izleri gibi kriyonun ben izi falan kalacagini sanmam bende cok takmistm beyazlik olayini ama cok islem goruyor derimiz ondan hepsi. negatif olduktan bi sure sonra deri kendini duzeltir tabi siz takviyeleri eksik etmeyin bolca kantoron yagi ve aleovera surun. Sabah aleovera mesela oglen kantoron aksam kantoron uyumadan once aleovera gibi.. duzenli yaparsaniz daha saglikli iyilesir. Hindistan cevizi yagini da ekleyebilirsiniz bunlarin icine. Surekli o bolgeye ilgili olmak gerekiyor malesef bi sure ama geceeer kafaniza takilacak bisey degil