Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni biriyle nasıl tanışacağım

Durum
    Camel19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Yeni biriyle nasıl tanışacağım

Hayattan gerçekten bi beklentim kalmadı bunu bi insana bulaştırmak en büyük korkum zaten ve bu hayatta en çok baba olmayı istedim şimdi baktigim zaman kız arkadaşımın hayatı riske girecekse veya bu psikolojiyi yaşayacaksa benim hayalinin düşüncemin ne önemi var ki bazen cidden bırakmak istiyorum her şeyi okulu arkadaşlarımı tek yaşayıp tek ölmekten korkuyorum çünkü beni anlayacak biri bile olmayacak biliyorum kim ister ki bu durumu sürekli kendimi motive etmeye çalışmak mutlu görünmeye çalışmak yordu beni çok sıkıldım her şeyden

Durum
    cgdmsrgll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Yeni biriyle nasıl tanışacağım

Nasıl olacağı hakkinda bi fikrim yok ama bak burda bir suru kisi var ve kimse ben kanser oldum dememis. Sadece sabretmemiz lazim bu sure icerisinde biriyle tanismamaya calismak lazim bence. Cunku soylerken insan alacagi tepkiden korkuyo soylemek daha buyuk bi sikinti gibi oluyo. Su an ben de boyle bi durum icerisindeyim her sey cok guzel ama soylemem lazim yuk altinda hissediyorum kendimi

Durum
    Camel19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Söylemek çok zor ama soylemedende olmaz ve kimseyi ondan sonra zorla yanında tutamazsın ssadece kanser olarak değil şu psikoloji bile çok berbat

Durum
    Kayakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Virüs tipiniz nedir ne zamandır sahipsiniz nasıl kaptıniz bilmiyorum ama bunların çok önemi yok. Çok karamsar bakıyorsunuz ama emin olun bu karamsarlığınız zamanla geçecek ve daha mantıklı bakacaksınız. Bu virüs cinsel hayatı olanların gribi gibi bir şey. Birkaç sene içerisinde bu virüsü vücudunuzdan atacaksınız ve hiç yaşamamış gibi olacaksınız. Şimdi ihtimaller diyeceksin "ya atamadiysam da bulaştırırsam sevdiğim kişiye" diyeceksin ben de o zaman şunu söylüyorum: sevdiğin kişinin bu virüse sahip olup da sana bulaştırmacağı ne malum? Bu küçük ihtimalleri hesabını yapmamak lazım çünkü nerden ne ne zaman gelecek belli olmuyor. Ayrıca 3-5 sene sonra tedavi edici bir aşı da bulunabilir belki kim bilir. Ya da en kötü eşinize aşı yaptırırsınız ve ona bulaşmaz. Emin ol herkes virüs geçmişini duyunca kaçacak diye bir şey yok

Durum
    cataleya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

bende seninle aynı durumdayım, tam herşey yoluna girmişti, iyi bir iş bulmustum, araba almıstım artık evlenmeyi dusunuyordum taaaa ki bu hastalıkla mücadele edene kadar, şimdi diyorum ki benim için hayat 31 yasımdan sonra başlayacak o zamana kadar da yanlız olmak istiyorum bile bile isteye isteye kimseye bulastıramam bu iğrenc virüsü tek umudum negatif olmak

Durum
    umitthe35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı cataleya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende seninle aynı durumdayım, tam herşey yoluna girmişti, iyi bir iş bulmustum, araba almıstım artık evlenmeyi dusunuyordum taaaa ki bu hastalıkla mücadele edene kadar, şimdi diyorum ki benim için hayat 31 yasımdan sonra başlayacak o zamana kadar da yanlız olmak istiyorum bile bile isteye isteye kimseye bulastıramam bu iğrenc virüsü tek umudum negatif olmak
    Ben de 31 yaşındayım.Hep bir yuva kurmak istedim.sanırım uzunca bir süre daha evlwnemeyeceğim diye korkuyorum .bana bulaştıran kişiyle ciddi ciddi evlenmeyi düşünüyordum bir ara.bunu bana bulaştırdı.sonra ayrıldık zaten başka meselelerden.Ayrıldıktan sonra siğiller çıktı.daha çok balındayım işin.şimdi ileride biriyle nasıl tanışacağım.ayrıca tanışacağım kişi kabul eder mi ? Bilmiyorum.insan düşündükçe kötü oluyor.en iyisi önce hastalığı yenmeye odaklanmak sanırım.

Durum
    çalıkuşu26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Olumsuz düşünmek bağışıklığınız için kötü olur. Elbette evlenmeyi biriyle tanışmayı isteyebilirsiniz ama önceliğimiz bence hastalığı vücuttan atmak olmalı. Bu çok yaygın bir virüs böylesine üzülüp dert etmeyelim.

Durum
    neon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

aynı endişeleri taşıyordum.hatta yeni koter olduktan 10 gun sonra biriyle tanıştım ama ilerletmek istemedim aramızdakileri. daha sonra aşka engel olamayacağımı anladım ve karşımdaki benden ciddi bir ilişki beklediğini belli edince bu durumu anlattım. yanımda olacağını, bunun geçici bir durum olduğunu her şeyin cinsellik olmadığını ve bekleyebileceğimizi söyledi. 7 aydır güzel giden bir ilişkimiz var. umutsuz olma, eğer doğru kişiyse seni anlayacak ve yanında olacaktır. aranızdaki güzel duygulara odaklanmalısın

Durum
    çalıkuşu26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ne güzel mutluluğunuz daim olsun 🤗

Durum
    neon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı çalıkuşu26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne güzel mutluluğunuz daim olsun 🤗
    teşekkür ederim😊