Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc yutma problemi

Durum
    unkown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ahcc yutma problemi

Selamlar,
    Bir tek ben mi zorlanıyorum bilmiyorum ama sormak istiyorum. Bu 6 adet hapı ben tek tek bol su ile içiyorum ama sanki gırtlağımda göğsümde bi yerlerde takılı kalıyor gibi hissediyorum tüm gün de devam ediyor bu. Bi yumru gibi his sanki. Yok mu bunun daha küçük formu allah aşkına siz nasıl içiyorsunuz bunu bi sıkıntı olur mu acaba ya bu his psikolojik mi yoksa cidden orda takılıp kalıyor mu korktum. Keşke tek hap içinde toplasalarmış gerçekten çok zor böyle

Durum
    unkown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Ahcc yutma problemi

Alva supplement ile görüştüm kapsül içindeki tozu yoğurt ya da su ile içebileceğimi söylediler. Normalde ilaçlarda bu şekilde kullanım önerilmiyor tehlikeli olabiliyormuş. Siz ne düşünüyorsunuz ? Korktum biraz açıkçası

Durum
    Almeda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Ahcc yutma problemi

Sabah aç karna 6 ilaç ve ilaçların boyutları küçümsenmeyecek boyutta doğru bende çok zorlandım 9 ay boyunca ama ilacın vücudumdaki etkisini düşününce daha da olsa içerdim herhalde 😊 vücuda bir zararı olduğunu düşünmüyorum psikolojik olabilir bol su içebilirsiniz.
    Suya katabilirsiniz dedilerse bir de onu deneyin yanlış yönlendirme yapmazlar