Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Erkekler için genital bölge temizliği

Durum
    Kayakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Erkekler için genital bölge temizliği

Herkese merhabalar
    Erkeklerde tüy dökücü krem normalde bile çok zararlı onun dışında şu an jilet de kullanamıyoruz bu nedenle ilk kontrolüm öncesi makine ile kısaltmayı düşünüyorum (makineyle ne kadar kısaltsam da yine de doktorun görüşünü çok kısıtlayacak bu da ayrı sıkıntı)
    Forumda önceden önerilen bir makine bana biraz pahalı geldi o nedenle alternatifler arıyorum. Şunu buldum. Daha önceden kullanan ve memnun kalan var mı acaba

Ürün: https://www.hepsiburada.com/philips-...703747?sayfa=1

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Erkekler için genital bölge temizliği

Bence iş görür bu ben kucuk makasla kısaltmaya çalısıyordum ve cok zaman alıyordu

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ben powertec almistim 3 sene once cunku zaten benm o bolgem lazerli oldugu icin cok az tek tuk cikiyordu ona da jilet veya tuy dokucu yapmam yasakti o sebeple sakal kisalma makinesi seklinde arastirip aldim. Ondan onceki senelerde bi cok markaninkini kullanmistm ya pilleri bozuldu ya sarjlari.. hic memnun degildim dedigim gbi 3 sene once powertec den cok memnun kaldm hala kullaniyorm en ufak bi performans eksigi yok. Hem sarj oluyor hem sarjda prize takili sekilde de kullanilabliyor cok guzel.. tabi bende tuy olayi yok denecek kadar az bunu da goz onunde bulundurmak lazim erkekler de o kadar puruzsuz alir mi bilmiyorum ama ben alacagini dusunuyorm.

Az once hepsiburadadan baktim urunu kaldirmislar yerine baska bisey koymuşlar ayni urunun. Sparislerim kismindan girip baktim benim makinenin yerine bu cikiyor esdeger midir bilmiyorum ama ayni urunun yerine koyduklarina gore heralde onunla alakali biseydir. buraya link bırakıyorum almak isteyenler icin.

Yopigo WHL-28 T Bıçak Şarjlı Saç Sakal Ense Bıyık Traş Makinesi

Durum
    Özel Üye

Link gibi olmadi kopyala demistm ama neyse iste adi o )

Durum
    Özel Üye

Benimki powertec tr 458 mis bu arada. Belki baska sitelerde vardir.. gercekten cok memnunum

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı mert2036 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence iş görür bu ben kucuk makasla kısaltmaya çalısıyordum ve cok zaman alıyordu
    Ben de makas niyetine kullanmayı düşünüyorum her ihtimale karşı yüzeye değdirmeden kısaltacağım. Yine de sıkıntı çıkacak gibi geliyor çünkü bendeki küçük düz siyah siğiller kıl kökleri arasından ne derece tespit edilebilir emin değilim. Doktorun tespit edemediği her siğil de sürecin biraz daha uzaması demek

Durum
    Kıdemli Üye

Teşekkürler Merve buna da bakacağım