Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv polislik alımı

Durum
    cgdmsrgll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Hpv polislik alımı

Merhaba. Ben başımdan geçenleri kopmle anlatıp fikir almak istiyorum. Anal iliskiye girmedim fakat anuste siğille basladi hikayem daha sonra genital kismin giris kismina yerleşti. Bulundugum ilde doktorlar asla yardimci olmadı. Burada tedavisi yapilamiyor dendi. Kadin dogumda muayene edildigimde ic kisimda da oldugunu soyledi ve aldara kullan anus etrafina dedi. Aldara kullandim ve anus kismindakiler dokuldu. Genital bolgedekiler ise giriste cikanlara sigil asiti degdirdim onlar da dokuldu yani sadece iceridekiler kalid derken siz de bilirsiniz surekli internette bunu arastirirken agizda da oldugunu gordum baktigimda 2 tane de agzimda var. Simdi ben bu hpv ici 3 doktora gorundum bi tanesi hpv diye yazmis digerleri normal genel muayene yazmis. Kpssye hazirlaniyorum polis olmak istiyorum bu engel teskil eder mi? Aile yaninda oldugum ve yasadigim sehirde kesin tedavisi olmadigi icin tedavi olamiyorum baslama surem belki de 1 yili bulacak kansere donusme riski var mi bu sure icerisinde ya da kanser olan var mı?

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Hpv polislik alımı

Birincisi kanser falan olmazsin onu düşünme.

İkincisi agiz icindekiler tat tomurcuklari olabilir dilin arkasindaysa. Cunku agizda cikmasi cok yaygin degl.

Ucuncusu bu hastalık memuriyet hayatini etkileyecek veya guvenlik sorusturmasindan gecerken skinti yaratacak bisey degil. Herkesin basina gelebilir bi suc islemedin sonuc olarak.
    Ha polislikte tum vucudunu inceliyorlarsa(o kadr inceleyeceklerini sanmiyorm) orasini bilemem. Ama hpv testi falan istenmiyordur heralde hic bi meslekte.. belki hiv falan bakiyorlardir olsa olsa o da kandan bulastigi icin.

Dorduncusu bi gunlugune de olsa baska bi sehre gidip ayni gun koter olup vajina icindekileri yaktır cunku sigillerle gezmen cok buyuk problem. Ozel hastaneler ayni gun yapabliyor bu arada.

Ve son olarak forumu bastan asagi okumani tavsiye ederim merak ettigin her sey forumda var. Okursan fazlasiyla ogrenirsin hastaligi ve ne yapman gerektigini

Durum
    Özel Üye

Tat tomurcukları değil dilimin yan kisminda bu sigiller. Su an evden cimmam mumkun degil ama 2 3 ay sonra cikicam. Tesekkur ederim verdigin bilgiler için
    Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birincisi kanser falan olmazsin onu düşünme.

İkincisi agiz icindekiler tat tomurcuklari olabilir dilin arkasindaysa. Cunku agizda cikmasi cok yaygin degl.

Ucuncusu bu hastalık memuriyet hayatini etkileyecek veya guvenlik sorusturmasindan gecerken skinti yaratacak bisey degil. Herkesin basina gelebilir bi suc islemedin sonuc olarak.
    Ha polislikte tum vucudunu inceliyorlarsa(o kadr inceleyeceklerini sanmiyorm) orasini bilemem. Ama hpv testi falan istenmiyordur heralde hic bi meslekte.. belki hiv falan bakiyorlardir olsa olsa o da kandan bulastigi icin.

Dorduncusu bi gunlugune de olsa baska bi sehre gidip ayni gun koter olup vajina icindekileri yaktır cunku sigillerle gezmen cok buyuk problem. Ozel hastaneler ayni gun yapabliyor bu arada.

Ve son olarak forumu bastan asagi okumani tavsiye ederim merak ettigin her sey forumda var. Okursan fazlasiyla ogrenirsin hastaligi ve ne yapman gerektigini

Durum
    Özel Üye

Yaktirma islemlerinin fiyati hakkinda bi bilginiz var mi

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı cgdmsrgll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaktirma islemlerinin fiyati hakkinda bi bilginiz var mi
    1.5-2 sene once 1000-1500 arasiydi ozel hastanelerde. Devlette ucretsiz. Ama devlet ayni gun icinde yapmaz baska bi tarih verir

Durum
    Kayakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Tat tomurcukları değil dilimin yan kisminda bu sigiller. Su an evden cimmam mumkun degil ama 2 3 ay sonra cikicam. Tesekkur ederim verdigin bilgiler için
    Dil yapısı gerçekten çok farklı ve kişiden kişiye değişebiliyor. Benim de dilimin arkasında ve arka yan kısmında vardı(birçok kişide olduğu gibi) doktora gittiğimde bunlar tat tomurcukları diyerek gönderdi (halbuki internetteki fotoğraflarla birebir uyuşuyordu . O nedenle kendi kendine kesin teşhis koymamani öneririm gerçekten dilde görülmesi çok zor ve çok çok nadir

Durum
    Özel Üye

Ben dun asit değdirdim ama sadece o bolgeye degil etrafina da degmis su an bogazim tahris olmus durumda. Her gun tuzlu suyla sabah gargara yapmayi dusunuyorum. Elma sirkeli suyu da duydum ikisini surekli denicem. Dedigin gibi doktorlardan kesinlikle fayda gormuyosun devlette. Ozele verecek param da yok su an maalesef o yuzden kendi tedavimizi kendimiz bulmak zorunda gibiyiz. Senin agizdaki sigillerin ne oldu ne durumdalar
    Alıntı Kayakar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dil yapısı gerçekten çok farklı ve kişiden kişiye değişebiliyor. Benim de dilimin arkasında ve arka yan kısmında vardı(birçok kişide olduğu gibi) doktora gittiğimde bunlar tat tomurcukları diyerek gönderdi (halbuki internetteki fotoğraflarla birebir uyuşuyordu . O nedenle kendi kendine kesin teşhis koymamani öneririm gerçekten dilde görülmesi çok zor ve çok çok nadir

Durum
    Özel Üye

Tesekkur ederim dikkate alip bilgilendirdigin icin🤗

Durum
    Özel Üye

Tesekkur ederim bilgilendirdigin icin🤗
    Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.5-2 sene once 1000-1500 arasiydi ozel hastanelerde. Devlette ucretsiz. Ama devlet ayni gun icinde yapmaz baska bi tarih verir

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ben dun asit değdirdim ama sadece o bolgeye degil etrafina da degmis su an bogazim tahris olmus durumda. Her gun tuzlu suyla sabah gargara yapmayi dusunuyorum. Elma sirkeli suyu da duydum ikisini surekli denicem. Dedigin gibi doktorlardan kesinlikle fayda gormuyosun devlette. Ozele verecek param da yok su an maalesef o yuzden kendi tedavimizi kendimiz bulmak zorunda gibiyiz. Senin agizdaki sigillerin ne oldu ne durumdalar
    Nasıl bi asit bu diline verrutol falan uyguluyorum deme sakın? Yanlış mı anladım ağız kısmından mı bahsediyorsun

Bu Konu için Etiketler