Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Pinpon etkisi mi yoksa baðýþýklýk saðlanýyor mu

Durum
    17temmuz2020 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Pinpon etkisi mi yoksa baðýþýklýk saðlanýyor mu

Arkadaþlar forumda bu konu birçok kez açýlmýþ ama net bir sonuca baðlanmamýþ ayrýca bazý konularýn üzerinden uzun zaman geçmiþ. O nedenle yeni araþtýrmalar ýþýðýnda bu net bir sonuca baðlandý mý? Eþimizle birbirimize bulaþtýrmaya devam mý ediyoruz yoksa o türe baðýþýklýk mi kazanýyoruz?

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Pinpon etkisi mi yoksa baðýþýklýk saðlanýyor mu

net bir sonuca baðlandý bu konu? hatta blogumda dr. nevra topalismailogluyla yaptýgým roportajda var okuyabilirsiniz. evet pinpon etkisi doðru cinselliðe devam ederseniz bulaþtýrmaya devam edersiniz.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alýntý Arya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    net bir sonuca baðlandý bu konu? hatta blogumda dr. nevra topalismailogluyla yaptýgým roportajda var okuyabilirsiniz. evet pinpon etkisi doðru cinselliðe devam ederseniz bulaþtýrmaya devam edersiniz.
    Merhabalar Arya. Onun da üzerinden zaman geçmiþ daha güncel bir çalýþma var mý diye sormuþtum. Ayrýca forumda bazýlarý ayný tip bulaþmaz baðýþýklýk kazanýyoruz diyenler olmuþ Ahcc çalýþmasýný yürüten kiþiyi kaynak göstererek

Durum
    darkFTH - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Galiba pek düzgün okuyamýyosunuz. Nerdeyse 7 tane arka arkaya baþlýk açmýþsýnýz hepsi daha önce forumda sorulan güzelce cevaplanan konular, bu sorduðunuz gibi. Korku ve heyecanýnýza veriyorum.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alýntý darkFTH Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Galiba pek düzgün okuyamýyosunuz. Nerdeyse 7 tane arka arkaya baþlýk açmýþsýnýz hepsi daha önce forumda sorulan güzelce cevaplanan konular, bu sorduðunuz gibi. Korku ve heyecanýnýza veriyorum.
    Tüh sen korku ve heyecanima vermesen napardým Birçok konu geçen senelerden kalmýþ durumda. Ben þu an aktif olan üyelerle konuþmak, yeni bilgiler varsa bunlarý almak, tartýþmak istiyorum. Birkaç konuda dediðiniz gibi boþ soru sormuþsam da affola

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

Alýntý darkFTH Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kimse forumdaki soru ve cevaplarý okumayýp sadece soru sorduklarý insanlar da ben de sýkýldým bu arada Dark, beni bilirsin eskiden her konuya direkt cevap yazardým artýk bazen yazmadýðým bile oluyor. Bu kadar armut piþ aðzýma düþ olmaz....

Durum
    Malik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Kýdemli Üye

Alýntý 17temmuz2020 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar forumda bu konu birçok kez açýlmýþ ama net bir sonuca baðlanmamýþ ayrýca bazý konularýn üzerinden uzun zaman geçmiþ. O nedenle yeni araþtýrmalar ýþýðýnda bu net bir sonuca baðlandý mý? Eþimizle birbirimize bulaþtýrmaya devam mý ediyoruz yoksa o türe baðýþýklýk mi kazanýyoruz?
    Bunun net bir cevabý yok. Çünkü halen latent kalan virüsün varlýðýný saptýyacak bir tahlil yok. Eþinizle büyük ihtimalle ayný tipi taþýyorsunudur. Ayný türü tekrar tekrar kapamazsýnýz. Siðil varlýðýnda Yaþanan sürtünmeden Dolayý siðiller artabilir. Ama korunarak yaþadýðýnýz iliþki zamanýnda içinizden biri negatif olduysa ona tekrar bulaþtýrabilirsiniz. Hpv de antikor çok oluþmuyor. O yüzden aþý yapmanýz daha mantýklý olur.