Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bir müjde de benden. NEGATİF!

Durum
    Define - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Bir müjde de benden. NEGATİF!

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Define, tebrikler canım çok güzel bir haber yeni yaşantın hayırlı olsun artık hayatında hpv olmayacak bizi unutma
    Arya en çokta sana teşekkürler 🙏 sabırla ben ve benim gibi bir çok insanı hem bilgilerinle rahatlattın hemde psikolojik olarak yalnız olmadığımızı, çıkmazda olmadığımızı sabırla anlattın. Gerçekten ilk duyduğum zaman kendimi vebalı gibi hissetmiştim. Bu site içindeki insanlar bana çok iyi geldi. İyi ki vardınız. İyi ki varsınız.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Bir müjde de benden. NEGATİF!

Alıntı Define Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya en çokta sana teşekkürler 🙏 sabırla ben ve benim gibi bir çok insanı hem bilgilerinle rahatlattın hemde psikolojik olarak yalnız olmadığımızı, çıkmazda olmadığımızı sabırla anlattın. Gerçekten ilk duyduğum zaman kendimi vebalı gibi hissetmiştim. Bu site içindeki insanlar bana çok iyi geldi. İyi ki vardınız. İyi ki varsınız.
    Ne demek canım ben içimden geldiği için yazıyorum cunku sizleri öyle çok anlıyorum ki aynı dönemleri yaşadık diye.
    Sadece gerçekten ciddi bir inanç gerek kişinin negatif olacağına, bu yolda bu inancını tetiklediysem ne mutlu süreç kısacık değil zorlu ve meşakatli ama bitti işte kuzu