Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siğillerin nüks etme sıklığı ve yeni siğiller?

Durum
    17temmuz2020 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Siğillerin nüks etme sıklığı ve yeni siğiller?

Arkadaşlar benim sigilim iliskimden 1 yıl sonra ortaya çıktı diyelim. Ben doktora gitmeden önce birkaç kez bu siğilleri muhtemelen jilet yoluyla diğer bölgelere de yaydim. O nedenle o bölgelerde de yaklaşık 1 yıl sonra yeni siğil çıkar mı yoksa sigillerim yakıldığı için genital bölgem biraz daha dirençli olup onların çıkmasını engeller mi?

Sizin zamanla diğer bölgelerinizde de siğil çıktı mi ? Ayrıca yaktirdiginiz siğiller kaç ayda nüks etti?

Durum
    cataleya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Siğillerin nüks etme sıklığı ve yeni siğiller?

Benim vajinamda vardı bir tane, bende onu et beni sandım epilasyon yaparken, şuan anal bölgeme yayıldı vajinada hiç yok, 1 ayda bir çıkıyor mantar gibi yaktırıyorum yine çıkıyor cinsel ilişki yok artık, bende propolis sürüyorum geçen sürdüm suan hiç kalmadı

Durum
    17temmuz2020 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı cataleya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim vajinamda vardı bir tane, bende onu et beni sandım epilasyon yaparken, şuan anal bölgeme yayıldı vajinada hiç yok, 1 ayda bir çıkıyor mantar gibi yaktırıyorum yine çıkıyor cinsel ilişki yok artık, bende propolis sürüyorum geçen sürdüm suan hiç kalmadı
    Geçmiş olsun. Anal bölgenize yayılması şanssızlık olmuş. Sanırsam bayağı dış kısımda siz aynadan görebiliyorsunuz kendiniz?

Durum
    Malik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı 17temmuz2020 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim sigilim iliskimden 1 yıl sonra ortaya çıktı diyelim. Ben doktora gitmeden önce birkaç kez bu siğilleri muhtemelen jilet yoluyla diğer bölgelere de yaydim. O nedenle o bölgelerde de yaklaşık 1 yıl sonra yeni siğil çıkar mı yoksa sigillerim yakıldığı için genital bölgem biraz daha dirençli olup onların çıkmasını engeller mi?

Sizin zamanla diğer bölgelerinizde de siğil çıktı mi ? Ayrıca yaktirdiginiz siğiller kaç ayda nüks etti?
    virüsü ilk aldığın zamanki gibi çıkmaz. Küçük küçük çıkar belkide hiç çıkmaz. Çünkü vücudun artık virüsü tanıyor ve onunla savaşıyor. Bir zaman sonra artık çıkmayacak.