Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    29.Temmuz.2020
    Tecrbe Puan
    0

Siillerin nks etme skl ve yeni siiller?

Arkadalar benim sigilim iliskimden 1 yl sonra ortaya kt diyelim. Ben doktora gitmeden nce birka kez bu siilleri muhtemelen jilet yoluyla dier blgelere de yaydim. O nedenle o blgelerde de yaklak 1 yl sonra yeni siil kar m yoksa sigillerim yakld iin genital blgem biraz daha direnli olup onlarn kmasn engeller mi?

Sizin zamanla dier blgelerinizde de siil kt mi ? Ayrca yaktirdiginiz siiller ka ayda nks etti?

Yeni ye
    yelik tarihi
    02.Austos.2020
    Tecrbe Puan
    0

Cevap: Siillerin nks etme skl ve yeni siiller?

Benim vajinamda vard bir tane, bende onu et beni sandm epilasyon yaparken, uan anal blgeme yayld vajinada hi yok, 1 ayda bir kyor mantar gibi yaktryorum yine kyor cinsel iliki yok artk, bende propolis sryorum geen srdm suan hi kalmad

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    29.Temmuz.2020
    Tecrbe Puan
    0

Alnt cataleya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Benim vajinamda vard bir tane, bende onu et beni sandm epilasyon yaparken, uan anal blgeme yayld vajinada hi yok, 1 ayda bir kyor mantar gibi yaktryorum yine kyor cinsel iliki yok artk, bende propolis sryorum geen srdm suan hi kalmad
    Gemi olsun. Anal blgenize yaylmas ansszlk olmu. Sanrsam baya d ksmda siz aynadan grebiliyorsunuz kendiniz?

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    07.Haziran.2020
    Tecrbe Puan
    1

Alnt 17temmuz2020 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Arkadalar benim sigilim iliskimden 1 yl sonra ortaya kt diyelim. Ben doktora gitmeden nce birka kez bu siilleri muhtemelen jilet yoluyla dier blgelere de yaydim. O nedenle o blgelerde de yaklak 1 yl sonra yeni siil kar m yoksa sigillerim yakld iin genital blgem biraz daha direnli olup onlarn kmasn engeller mi?

Sizin zamanla dier blgelerinizde de siil kt mi ? Ayrca yaktirdiginiz siiller ka ayda nks etti?
    virs ilk aldn zamanki gibi kmaz. Kk kk kar belkide hi kmaz. nk vcudun artk virs tanyor ve onunla savayor. Bir zaman sonra artk kmayacak.