Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    29.Temmuz.2020
    Tecrbe Puan
    0

Pinpon etkisi mi yoksa baklk salanyor mu

Arkadalar forumda bu konu birok kez alm ama net bir sonuca balanmam ayrca baz konularn zerinden uzun zaman gemi. O nedenle yeni aratrmalar nda bu net bir sonuca baland m? Eimizle birbirimize bulatrmaya devam m ediyoruz yoksa o tre baklk mi kazanyoruz?

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Cevap: Pinpon etkisi mi yoksa baklk salanyor mu

net bir sonuca baland bu konu? hatta blogumda dr. nevra topalismailogluyla yaptgm roportajda var okuyabilirsiniz. evet pinpon etkisi doru cinsellie devam ederseniz bulatrmaya devam edersiniz.
    Ahcc temini iin ulaacanz numara; 0542 487 21 22.

Her ey gzel olacak. Belki bugn deil ama elbet bir gn.

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    29.Temmuz.2020
    Tecrbe Puan
    0

Alnt Arya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    net bir sonuca baland bu konu? hatta blogumda dr. nevra topalismailogluyla yaptgm roportajda var okuyabilirsiniz. evet pinpon etkisi doru cinsellie devam ederseniz bulatrmaya devam edersiniz.
    Merhabalar Arya. Onun da zerinden zaman gemi daha gncel bir alma var m diye sormutum. Ayrca forumda bazlar ayn tip bulamaz baklk kazanyoruz diyenler olmu Ahcc almasn yrten kiiyi kaynak gstererek

zel ye
    yelik tarihi
    28.Nisan.2018
    Tecrbe Puan
    3

Galiba pek dzgn okuyamyosunuz. Nerdeyse 7 tane arka arkaya balk amsnz hepsi daha nce forumda sorulan gzelce cevaplanan konular, bu sorduunuz gibi. Korku ve heyecannza veriyorum.

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    29.Temmuz.2020
    Tecrbe Puan
    0

Alnt darkFTH Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Galiba pek dzgn okuyamyosunuz. Nerdeyse 7 tane arka arkaya balk amsnz hepsi daha nce forumda sorulan gzelce cevaplanan konular, bu sorduunuz gibi. Korku ve heyecannza veriyorum.
    Th sen korku ve heyecanima vermesen napardm Birok konu geen senelerden kalm durumda. Ben u an aktif olan yelerle konumak, yeni bilgiler varsa bunlar almak, tartmak istiyorum. Birka konuda dediiniz gibi bo soru sormusam da affola

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt darkFTH Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kimse forumdaki soru ve cevaplar okumayp sadece soru sorduklar insanlar da ben de skldm bu arada Dark, beni bilirsin eskiden her konuya direkt cevap yazardm artk bazen yazmadm bile oluyor. Bu kadar armut pi azma d olmaz....
    Ahcc temini iin ulaacanz numara; 0542 487 21 22.

Her ey gzel olacak. Belki bugn deil ama elbet bir gn.

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    07.Haziran.2020
    Tecrbe Puan
    1

Alnt 17temmuz2020 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Arkadalar forumda bu konu birok kez alm ama net bir sonuca balanmam ayrca baz konularn zerinden uzun zaman gemi. O nedenle yeni aratrmalar nda bu net bir sonuca baland m? Eimizle birbirimize bulatrmaya devam m ediyoruz yoksa o tre baklk mi kazanyoruz?
    Bunun net bir cevab yok. nk halen latent kalan virsn varln saptyacak bir tahlil yok. Einizle byk ihtimalle ayn tipi tayorsunudur. Ayn tr tekrar tekrar kapamazsnz. Siil varlnda Yaanan srtnmeden Dolay siiller artabilir. Ama korunarak yaadnz iliki zamannda iinizden biri negatif olduysa ona tekrar bulatrabilirsiniz. Hpv de antikor ok olumuyor. O yzden a yapmanz daha mantkl olur.