Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu
Toplam 50 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sigarayı bırakmak istiyorum! Hem hpv için hem kendim için..

Durum
    heisenberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Sigarayı bırakmak istiyorum! Hem hpv için hem kendim için..

Gectigimiz sene champix denen ilacla sigarayı uzunca bir süre bırakmıştım. Bir kaç talihsiz olay yaşadığım için tekrardan başladım bu illete...

Neyse forumcu abiler ablalar. Eğer yüksek derecede bağımlıysanız bu ilacı kesinlikle tavsiye ederim. Geçen sene bu ilacı devlet hastanesinden bi kaç test yaptırarak ücretsiz almıştım. Eğer devletin stoğunda varsa gidip bi şekilde alın. Yoksa ya da hastane falan uğraşmak istemiyorsanız eczaneden reçetesiz şekilde temin edebiliyorsunuz, 200 tl civarı kendileri. Evet birazcık pahalı ama cidden bıraktırıyor sigarayı ve değiyor.

Kendimden örnek vereyim size. inanılmaz fanatik bir sigara içicisiyim tütünün her türlüsünü(nargile hariç) acayip severim içerken öyle bi keyif alarak içiyorumki orgazm yaşıyorum, öyle seviyorum siz anlayın Doktor da geçen sene ilacı almadan önce yaptığı testlerden sonra beni yüksek derecede bağımlı sınıfına soktu. Klişe bir geyik vardır ya "abi ben bıraktıysam herkes bırakabilir" cidden ben bıraktım ve her kullanan bırakabilir. Gönül isterki hiç bir destek almadan bırakalım ama benim gibiler için çok sancılı oluyor bırakma. Yataktan çıkasım gelmiyor sigara olmadığı zaman. Champix ile bırakma gerginliğini abartmıyorum %95 oranında yaşamıyorsunuz. Öyle temiz bıraktırıyor.

Velhasıl bi kaç gün içinde tekrardan ilacı temin edip bırakma yoluna gireceğim. Parasını denkleştirmeye çalışıyorum
    İlacı da bayağı pazarladım yalnız sdgfhj

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı heisenberg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gectigimiz sene champix denen ilacla sigarayı uzunca bir süre bırakmıştım. Bir kaç talihsiz olay yaşadığım için tekrardan başladım bu illete...

Neyse forumcu abiler ablalar. Eğer yüksek derecede bağımlıysanız bu ilacı kesinlikle tavsiye ederim. Geçen sene bu ilacı devlet hastanesinden bi kaç test yaptırarak ücretsiz almıştım. Eğer devletin stoğunda varsa gidip bi şekilde alın. Yoksa ya da hastane falan uğraşmak istemiyorsanız eczaneden reçetesiz şekilde temin edebiliyorsunuz, 200 tl civarı kendileri. Evet birazcık pahalı ama cidden bıraktırıyor sigarayı ve değiyor.

Kendimden örnek vereyim size. inanılmaz fanatik bir sigara içicisiyim tütünün her türlüsünü(nargile hariç) acayip severim. içerken öyle bi keyif alarak içiyorumki orgazm yaşıyorum, öyle seviyorum siz anlayın Doktor da geçen sene ilacı almadan önce yaptığı testlerden sonra beni yüksek derecede bağımlı sınıfına soktu. Klişe bir geyik vardır ya "abi ben bıraktıysam herkes bırakabilir" cidden ben bıraktım ve her kullanan bırakabilir. Gönül isterki hiç bir destek almadan bırakalım ama benim gibiler için çok sancılı oluyor bırakma. Yataktan çıkasım gelmiyor sigara olmadığı zaman. Champix ile bırakma gerginliğini abartmıyorum %95 oranında yaşamıyorsunuz. Öyle temiz bıraktırıyor.

Velhasıl bi kaç gün içinde tekrardan ilacı temin edip bırakma yoluna gireceğim. Parasını denkleştirmeye çalışıyorum
    İlacı da bayağı pazarladım yalnız sdgfhj
    Champix'i duymayan kalmadı genco O yüzden reklama girmiyor hahahaha.

Ya champix depresyona sokuyor diyorlar?

Bizim eski şirkette, gudubet bir kadın kullanıyordu bıraktı mı bilmiyorum da bayağı mutsuz ediyormuş hahaha

Durum
    heisenberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

evet bayağı popisi oldu ilacın ama kullanmayan çoğu insan "efsane" olarak görüyor etkisini. bkz: arya. mutsuzluk bence genel olarak sigarayı bıraktığın için oluyor. çünkü sigara ulaşılabilir güzel ve pratik bir uyuşturucu(nikotin)... normal yolla da sigarayı bıraksan agresif mutsuz falan olabiliyorsun yer yer alıştığın saçma ritüelleri bi anda bırakıyorsun. sex sonrası(bu artık kısa bi süre yok tabi) kahveyle, içkiyle, trafik tıkandığında, ders arasında, hüzünlendiğinde, sevindiğinde blabla...

vel hasıl ALIN OLUM İLACI SÜPER BİŞİ sdgfhj

Durum
    Admin

Alıntı heisenberg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet bayağı popisi oldu ilacın ama kullanmayan çoğu insan "efsane" olarak görüyor etkisini. bkz: arya. mutsuzluk bence genel olarak sigarayı bıraktığın için oluyor. çünkü sigara ulaşılabilir güzel ve pratik bir uyuşturucu(nikotin)... normal yolla da sigarayı bıraksan agresif mutsuz falan olabiliyorsun yer yer alıştığın saçma ritüelleri bi anda bırakıyorsun. sex sonrası(bu artık kısa bi süre yok tabi) kahveyle, içkiyle, trafik tıkandığında, ders arasında, hüzünlendiğinde, sevindiğinde blabla...

vel hasıl ALIN OLUM İLACI SÜPER BİŞİ sdgfhj
    Seks sonrası gibi kelımeler kullanmazsan memnun oluruz. Forumda annesi olmayan bir cocuga anne özlemini tattırman gibi bir şey bu. Biraz duyarlı olalım arkadaşlar diyormuşum düşünsenize hahahahahahaha

Şaka bir yana mantıklı, sigara evresını tamamen kapatmak ıcın ıdeal, zaten 300 tl filan verıyorsun 1 kutusuna bıldıgım kadarıyla, ben o kadar versem oturur bali çekerim ama hayatta sigaraya baslamam hahahahaha

Durum
    hpv16 için çare arıyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Hpv 16 yı öğrenip ahcc kullanacağım sabahına bırakmıştım.. Dahada ağxıma sürmem çünkü çocuklarımı hayatımı kaybetme riskini gördüö hpv için biyopsi yapılırken... O yüzden 35 yıllık hayatımda baxen günde 2 pakete varsada ünivde falan , ortalama 1 paket veya 17 taneden az içmeyen ben bıraktıysam evet herkes bırakır... Azaltmadım direkt bıraktım çünkü ben azalma vb yapamam direk olması gerekiyordu...inşallah hayata devam etmek isteyen herkes bırakır.. Bağışıklık sisteminide öldüren sigara stres uykusuzluk vb imiş..

Durum
    Admin

Alıntı hpv16 için çare arıyorum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hpv 16 yı öğrenip ahcc kullanacağım sabahına bırakmıştım.. Dahada ağxıma sürmem çünkü çocuklarımı hayatımı kaybetme riskini gördüö hpv için biyopsi yapılırken... O yüzden 35 yıllık hayatımda baxen günde 2 pakete varsada ünivde falan , ortalama 1 paket veya 17 taneden az içmeyen ben bıraktıysam evet herkes bırakır... Azaltmadım direkt bıraktım çünkü ben azalma vb yapamam direk olması gerekiyordu...inşallah hayata devam etmek isteyen herkes bırakır.. Bağışıklık sisteminide öldüren sigara stres uykusuzluk vb imiş..
    Kesinlikle öyle. Umarım böyle devam edersin ben de bi 2 ay bırakıp tekrar baslamıstım :/

Durum
    gicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Teyzem psikiyatri uzmani. Champixle sigarayi birakti. Sonra dayanamadi elektronik sigaraya gecti. Bu arada ben de kullanmak istedigimi soyledim. Ama antidepresan kullandigim icin champix kullanamiyomusum.
    Mide bulantisi bas donmesi gibi yan etkileri varmis.ilk 15 gun surekli miden bulanirmis. Antidepresan kullananlar ilacini birakmadan champixe baslamasin yoksa yine depresyon

Durum
    Banu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Günde aşağı yukarı 1 paketi bitiren biriydim. Siğillerimi ilk farkedip hpv olabilme riskimi öğrendiğimde paketimde son 1 sigaram kalmıştı, bu son sigaram olsun deyip içmiştim. Üzerinden 17 gün geçti, odur budur hç paket almadım ama dısarı çıktığımda arkadaslarımdan 2-3 tane otlanıyorum kanserin soguk nefesini ensemde hissedince çat diye birden kestim. Evdeyken hiç aklıma sigara gelmiyor bile geldiginde de tiksinti oluyor. Bir de dışarı çıktıgımda otlanmasam iyi olacak. Hpv nin bana kattığı tek olumlu şey bu oldu sanırım

Durum
    Admin

Alıntı Banu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günde aşağı yukarı 1 paketi bitiren biriydim. Siğillerimi ilk farkedip hpv olabilme riskimi öğrendiğimde paketimde son 1 sigaram kalmıştı, bu son sigaram olsun deyip içmiştim. Üzerinden 17 gün geçti, odur budur hç paket almadım ama dısarı çıktığımda arkadaslarımdan 2-3 tane otlanıyorum kanserin soguk nefesini ensemde hissedince çat diye birden kestim. Evdeyken hiç aklıma sigara gelmiyor bile geldiginde de tiksinti oluyor. Bir de dışarı çıktıgımda otlanmasam iyi olacak. Hpv nin bana kattığı tek olumlu şey bu oldu sanırım
    Otlanmalar sonra yeni paket almaya dönecek

Durum
    Banu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Otlanmalar sonra yeni paket almaya dönecek
    deme yaaa. Sanmıyorum ama biliyor musun, herkesin canı cok kıymetlidir elbet ama benimki bi başka kıymetli shshsh ben çok korkarım hastalıktan bu virüs de geldi beni buldu bu sefer irademi çok sağlam tutuyorum

Bu Konu için Etiketler