Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv nin her yere siçramasi

Durum
    neden7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hpv nin her yere siçramasi

Arkadaşlar merhaba bu hpv denen illet 2 yıldır olan bir şey bende, öncelikle penis ucumun derisinde çıkmaya başlamıştı 3-4 tane yaktırdıktan sonra tekrar çıktı sonra tekrar bu arada sigara ve alkol kullanıyorum yani beslenmeme falan da dikkat etmedim.bu aralar penisin nerdeyse her yerine tek tük sıçramaya başladı bu illet ne yapmam lazım ne önerebilirsinizz

Durum
    17temmuz2020 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Hpv nin her yere siçramasi

Alıntı neden7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba bu hpv denen illet 2 yıldır olan bir şey bende, öncelikle penis ucumun derisinde çıkmaya başlamıştı 3-4 tane yaktırdıktan sonra tekrar çıktı sonra tekrar bu arada sigara ve alkol kullanıyorum yani beslenmeme falan da dikkat etmedim.bu aralar penisin nerdeyse her yerine tek tük sıçramaya başladı bu illet ne yapmam lazım ne önerebilirsinizz
    Siğilleri çok geç mi fark ettiniz(3-4 ay sonra defalarca jiletten sonra) ya da sigillerden sonra cinsel ilişkiyi, mastürbasyonu sürdürdünüz mü

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Hpv nin her yere siçramasi

Surekli yakmaniz gerekiyor. Cok sık cikiyorsa koteri beklemeyin verrutolle kendiniz yakin koteri bekleynce zaman geciyor o da artmasina sebep oluyor sigillerin. Bi de genital temizlik sadece tuy kisaltma makinesiyle yapilmali bu ikisine dikkat edince azalir zamanla.. ahcc de kullanirsaniz daha kisa surede gecer