Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 27 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Çörek Otu

Durum
    drmedusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

Cevap: Çörek Otu

çörek otu libidoyu artırıyor.
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENİKAPI/ İSTANBUL 0505 600 40 10 – 0212 586 81 80 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Durum
    gicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Alıntı mahlas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sut ve yogurtla kullanmanizi tavsiye etmem. sindirimi zor bir yiyecektir ve dogrudan mide asidiyle bulusmasi daha iyidir. cok zorlaniyorsaniz bal ile karistirabilirsiniz
    Diyetisyenler corek otunu sabah kahvaltida peynirin uzerine biraz serpip oyle tuketilmesi tavsiye ediyolar kullananlara hatta ustune de bi kac damla zeytinyagi ohhh tadindan yenmez vallaa

Durum
    Zavallibenhpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı gicik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diyetisyenler corek otunu sabah kahvaltida peynirin uzerine biraz serpip oyle tuketilmesi tavsiye ediyolar kullananlara hatta ustune de bi kac damla zeytinyagi ohhh tadindan yenmez vallaa
    Hmm bunu deneyeceğim ben genelde bir yada iki çay kaşığı alıp ağzımda eze eze yiyorum peynir olayı hoşuma gitti ��

Durum
    Melekkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Bende çörek otu içenlerdenim ben tadını sevmediğim için kapsül formu var balen marka onu kullanıyorum 4aydır aynı markanın zerdeçal ekstratını da almıştım bi kutu içtim ondan sadece multivitamin kullanıyorum siğil sıkıntım yok benim kıyas yapamam ama haziran ayında cın2 olan biyopsi sonuçlarım 3 ay sonraki leepte cın1 geldi tadını sevmeyip içemeyenelere kapsül formunu tavsiye ederim

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Melekkk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende çörek otu içenlerdenim ben tadını sevmediğim için kapsül formu var balen marka onu kullanıyorum 4aydır aynı markanın zerdeçal ekstratını da almıştım bi kutu içtim ondan sadece multivitamin kullanıyorum siğil sıkıntım yok benim kıyas yapamam ama haziran ayında cın2 olan biyopsi sonuçlarım 3 ay sonraki leepte cın1 geldi tadını sevmeyip içemeyenelere kapsül formunu tavsiye ederim
    Hangi markasini kullaniyorsun sen?

Durum
    Melekkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Balen markanın adı bitkisel ürünleri çok bu markanın hangi siteden aldım hatırlamıyorum ama 3 kutusunu 80 küsur liraya almıştım bayisinde bi kutusu 45 liraydı

Durum
    archpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Çörek otunu bizim pazarda damıtıyorlar gözünüzün önünde çörek otu yağı gibi birşey oluyor. Hemen hemen 200 ml civarı birşey günde bir tatlı kaşığıyla 1 ay gidiyor. Fiyatı da 20 TL. Sabah aç karınla 1 tatlı kaşığı içiyorum.

Bu Konu için Etiketler