Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    29.Temmuz.2020
    Tecrbe Puan
    0

Dilin arka ve yan ksmlarnda kntlar

Dilin arka ksmnda sivilce boyutunda 3-4 kabarklk ve arka yan ksmnda bir tane hafif daha byk kabarklk vardi. KBB ye gittim sknt deil bunlar tat tomurcuklar gibisinden bir ey diyip krem ve b vitamini verdi. Doktorun syledii srede kullandm ama herhangi bir deiiklik olmad sizce bendeki dilin yapsndan kaynakl mi yoksa baka bir doktora daha gitmeli miyim

zel ye
    yelik tarihi
    21.Ocak.2020
    Tecrbe Puan
    1

Cevap: Dilin arka ve yan ksmlarnda kntlar

Alnt 17temmuz2020 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Dilin arka ksmnda sivilce boyutunda 3-4 kabarklk ve arka yan ksmnda bir tane hafif daha byk kabarklk vardi. KBB ye gittim sknt deil bunlar tat tomurcuklar gibisinden bir ey diyip krem ve b vitamini verdi. Doktorun syledii srede kullandm ama herhangi bir deiiklik olmad sizce bendeki dilin yapsndan kaynakl mi yoksa baka bir doktora daha gitmeli miyim
    Herkezde var o dediin ailenden birinin diline bak aynsn onlardada grrsn iin rahatlam olur

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    20.Haziran.2020
    Tecrbe Puan
    1

Knka sakin ol onlar tat tomurcuklar bende 2 hafta nce doktora gittim onlarn tat tomurcuu olduunu syledi bebek kuzenimde annemdeyse yle tomurcuklar var iin rahat edecekse bi tandnn diline bak

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    29.Temmuz.2020
    Tecrbe Puan
    0

Bizimkilerde gremedim. Ben de kk bir kabarklktan ziyade pirin tanesi boyutunda kntlar var. Belki kabarklk diye bahsettiimiz eyin boyutlar farkldr diye sylyorum

Kdemli ye
    yelik tarihi
    06.Nisan.2020
    Tecrbe Puan
    1

Benimde dilimin en n u ksmnda bahsettigin gibi pirin tanesi gibi kabarklklar var gittiim doktorlar tat tomurcuu dedi ama ben tekrar gidip biyopsi isteyeceim inallah yaparsa...

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    29.Temmuz.2020
    Tecrbe Puan
    0

Anladm kadaryla herkeste var ve biz bu hastalk ncesi dilimizi hi detayl incelemedigimizden fark etmemiiz. Bu nedenle biyopsi yaptrma bence yapacaksan da oral hpv testi yaptr siil olsun olmasn azn enfekte olmu mu renmi olursun en temizi

zel ye
    yelik tarihi
    21.Ocak.2020
    Tecrbe Puan
    1

Alnt 17temmuz2020 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Anladm kadaryla herkeste var ve biz bu hastalk ncesi dilimizi hi detayl incelemedigimizden fark etmemiiz. Bu nedenle biyopsi yaptrma bence yapacaksan da oral hpv testi yaptr siil olsun olmasn azn enfekte olmu mu renmi olursun en temizi
    Biyopside hpv varsa ckyor zaten patalojik olarak inceleniyor hatta en garants bu

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    29.Temmuz.2020
    Tecrbe Puan
    0

Alnt mert2036 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Biyopside hpv varsa ckyor zaten patalojik olarak inceleniyor hatta en garants bu
    Alnan rnekte hpv kmayp azn veya boazn farkl yerlerinde enfekte olunmu olabilir ihtimaline kar syledim tabi byle bir ey mmknse