Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv sonrası cinsellik

Durum
    zagor99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hpv sonrası cinsellik

Arkadaşlar, erkek olarak bu siğilleri dondurduk ve zamanla düştüler yenileride cikmadi diyelim. Aradan zaman da gecti ve yenileri çıkmıyor,

Ileride bir cinsellik yasarsak bulaştırma ihtimalimiz var mi karşımızdakine, evlensek bile kondom ile mi devam edecek herşey

Durum
    17temmuz2020 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Hpv sonrası cinsellik

Alıntı zagor99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, erkek olarak bu siğilleri dondurduk ve zamanla düştüler yenileride cikmadi diyelim. Aradan zaman da gecti ve yenileri çıkmıyor,

Ileride bir cinsellik yasarsak bulaştırma ihtimalimiz var mi karşımızdakine, evlensek bile kondom ile mi devam edecek herşey
    Negatif olduktan sonra bulaştırma ihtimali çok çok az da olsa devam ediyor. Bu nedenle ilerde ne yapacağız ben de merak ediyorum. Sanırsam
    genelde insanlar evlendikten sonra 3-5 sene daha diken üstünde olup(boxer+prezervatif vb.) daha sonra rahatlayıp salıyor her şeyi.
    Benimki gibi halihazırda süren ilişkilerde durum daha da komplike oluyor. 2 senelik ilişkim var ağzımız gayet de enfekte olmuştur diye tahmin ediyorum. Şimdi bu nedenle birkaç sene hiç öpüşmeyecek miyiz(küçük öpmeler hariç) eğer öpüşürsek sürekli ağzımızı enfekte etmeye devam mı ederiz? Bu gibi sorular kurcalıyor kafamı

Durum
    zagor99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ağzının enfekte olduğunu neden düşünüyorsun? Ben hiç oral seks yapan taraf olmadim sadece opusmeylede geçer mi acaba..
    Birde daha önce oral yapmış biriyle sadece öpüşsek bile gecer yani
    Oral yol için test yok sanırım

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Test yaptırırsan bu sorunun cevabını almış olursunuz lutfen uzun suredir sigiliniz cıkmıyorsa (6-7 ay) test yaptırın. Eğer 1 yıldır hiç çıkmıyorsa o zaman muhtemelen negatif olmuşsunuzdur ama yine de testi yaptırın derim

Durum
    17temmuz2020 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı zagor99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ağzının enfekte olduğunu neden düşünüyorsun? Ben hiç oral seks yapan taraf olmadim sadece opusmeylede geçer mi acaba..
    Birde daha önce oral yapmış biriyle sadece öpüşsek bile gecer yani
    Oral yol için test yok sanırım
    Çokça defa oral seks yaptık ama ağzımizda görünürde bir problem oluşmadı. Sadece öpüşme yoluyla pek de geçeceğini sanmıyorum geçenin de hemen temizleneceğinu bu nedenle sıkıntı yaratmayacagini düşünüyorum