Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Propolis alerji

Durum
    poseidon.cgr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Propolis alerji

Merhaba bende sigiller için propolis kullanmaya basladım , sabah aksam günde 10-12 damla suya karıstırp içtim ve sigilin üzerine bir damla sürdüm yaklaşık bir hafta on gün içinde sigili söktü , propolisi içmeye devam ettim bu süreçte penis etrafında kasıntılar basladı, sünnet deris ve testislerde kabarmalar ile birlikte kasıntı yüzeyi genişledi ve şiddeti artı, artık gece uykumdan uyandırır oldu , arkadaslar propolis alerjik reaksiyon mu gösterdi eger boyle ise ne yapmam gerekir ne kullanmam gerekir ( yaklasık dort gündür propolis kullanmayı kestim kasıntılar ve kabarmalar dinmedi)

Durum
    networkingfan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Propolis alerji

keşke bir tane siğil için test etseydin önce

Durum
    poseidon.cgr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ben koterle ile yaktırıyordum gördükçe dort bes adet çıkıyordu, en son bir tane cıktı . Hem saraçoğlunun programında hemse internette bir çok platform da ki burası da dahil propolisin faydalı oldugunu ögrendigimde denemek istedim , var olan o bir tanesine uygulama yaptım sabah askan bir tane . Suan bu olusan reaksiyon mantar enfeksiyonu mudu yoksa propolis alerjisi midir acaba

Durum
    KARAMEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba bende aynı şekilde propolis kullanıyorum hem oral emre sigile uyguluyorum senin gibi uyku düzenim ve psikolojim bozuldu ama devam etmeye çalışıyorum henüz gecmedi

Durum
    networkingfan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı poseidon.cgr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben koterle ile yaktırıyordum gördükçe dort bes adet çıkıyordu, en son bir tane cıktı . Hem saraçoğlunun programında hemse internette bir çok platform da ki burası da dahil propolisin faydalı oldugunu ögrendigimde denemek istedim , var olan o bir tanesine uygulama yaptım sabah askan bir tane . Suan bu olusan reaksiyon mantar enfeksiyonu mudu yoksa propolis alerjisi midir acaba
    Saraçoğlunun o videosuna bende denk gelmiştim. Ancak hatırladığım kadarıyla el-ayak gibi bölgeler için öneriyordu propolisi..

Nedir son durum?

Durum
    Honey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı poseidon.cgr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba bende sigiller için propolis kullanmaya basladım , sabah aksam günde 10-12 damla suya karıstırp içtim ve sigilin üzerine bir damla sürdüm yaklaşık bir hafta on gün içinde sigili söktü , propolisi içmeye devam ettim bu süreçte penis etrafında kasıntılar basladı, sünnet deris ve testislerde kabarmalar ile birlikte kasıntı yüzeyi genişledi ve şiddeti artı, artık gece uykumdan uyandırır oldu , arkadaslar propolis alerjik reaksiyon mu gösterdi eger boyle ise ne yapmam gerekir ne kullanmam gerekir ( yaklasık dort gündür propolis kullanmayı kestim kasıntılar ve kabarmalar dinmedi)
    Bahsettiğiniz şekilde bende hem suya 15 20 damla damlatıp içiyorum hemde vajinal bölgenin tamamına damlatıp 4 er damla elimle yayiyorum 1 damla da makat bölgesi için.Bende aksine kaşıntı olduğunda surersem kasintim geçiyor.Ama bazen kaşıntım oluyor ama propolisten olmadığını düşünüyordum.

Durum
    hpv16korkuyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ben de bu hafta propolis içmeye başladım ve ağzımda iki yerde yara çıktı çok rahatsız ediyor. Acaba propolis böyle bi alerji yapmış olabilir mi? 15-20 damlayı suya damlatarak içiyorum ayrıca poleni de suda çözerek içiyorum. Bunlardan biri sıkıntı yaratır mı sizce?

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Yara için gargara yada karbonat kullan daha önce propolis alerjisi olan duymuştum.

Durum
    umitthe35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı hpv16korkuyorum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de bu hafta propolis içmeye başladım ve ağzımda iki yerde yara çıktı çok rahatsız ediyor. Acaba propolis böyle bi alerji yapmış olabilir mi? 15-20 damlayı suya damlatarak içiyorum ayrıca poleni de suda çözerek içiyorum. Bunlardan biri sıkıntı yaratır mı sizce?
    Propolis bazı bünyelerde alerji yaratabiliyor.bende propolis değil de kantaron yağı yarattı.cinsel organım ve kasıklarda şişme oldu.şimdi fucidin H kullanmaya başladım forumdan bir arkadaşın tavsiyesi ile yanma azaldı.istersen propolisi 10 damlaya düşür.

Durum
    bloggg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alerjiden değil ya çok kuruttuğu için deriyi yakıyor nerdeyse... bende de aynısı oldu. Artık parmağıma az bir şey alıp sadece siğilin üzerine dokundurcam. Çok damlatınca süzülüyor Sağlıklı deriyi de kurutuyor , tahriş ediyor.