Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Propolis alerji

Durum
    Sister09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Propolis alerji

Alıntı poseidon.cgr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba bende sigiller için propolis kullanmaya basladım , sabah aksam günde 10-12 damla suya karıstırp içtim ve sigilin üzerine bir damla sürdüm yaklaşık bir hafta on gün içinde sigili söktü , propolisi içmeye devam ettim bu süreçte penis etrafında kasıntılar basladı, sünnet deris ve testislerde kabarmalar ile birlikte kasıntı yüzeyi genişledi ve şiddeti artı, artık gece uykumdan uyandırır oldu , arkadaslar propolis alerjik reaksiyon mu gösterdi eger boyle ise ne yapmam gerekir ne kullanmam gerekir ( yaklasık dort gündür propolis kullanmayı kestim kasıntılar ve kabarmalar dinmedi)
    Ben bu yazıyı okumama rağmen gittim vajinamdaki siğillere sürdüm bir hafta bir hafta sonunda siğillerim dökülmedi üstüne arttı ve deli gibi kaşınıyodu minik minik kanama bile oluyodu çok kötü oldum bıraktım hemen fucidin sürdüm bikac gün kaşıntı geçti ama haftaya içmeye tekrardan başlayacağım sürmesem de

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Sister09 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bu yazıyı okumama rağmen gittim vajinamdaki siğillere sürdüm bir hafta bir hafta sonunda siğillerim dökülmedi üstüne arttı ve deli gibi kaşınıyodu minik minik kanama bile oluyodu çok kötü oldum bıraktım hemen fucidin sürdüm bikac gün kaşıntı geçti ama haftaya içmeye tekrardan başlayacağım sürmesem de
    İçmenizi öneririm kesınlıkle ben düzenli kullanıyorum propolisi

Durum
    Malik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Daha önce bu hatayı bende yaptım. Deneyecek olan arkadaşlarada tavsiyem genital bölgenize propolis, sirke sürmeyin alerji yapıp çoğalmasına neden oluyor.